All in one Widgets Skin Pack By ''Kang Shao'' (Beyaz Font Eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
All in one Widgets Skin Pack By ''Kang Shao'' (Beyaz Font Eklendi)

Hepsi mif dosyasıdır.
1-Joshlog mod gereklidir.
2-E/Resource/apps içine atın
3-Reset atın.

Beyaz Font Nasıl Yüklenir?
C/Private içine gerekli dosyaları atmanız gerekiyor.Zip dosyasının içinde gerekli dosyalar var.Atacağınız yerin ismi örneğin 14'tür.Ama sizin telefonunuzda 16 olabilir.Siz yinede atın :oke: Rss widgetı,notlar ve takvim widgetını bu yolla beyaz fontlu yapabilirsiniz.
Not:Böylece rss widgetımın yazı boyutu normale döndü :D

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, doctorrr, vg_engin ve 1 kişi daha

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

emreli01

emreli01

Üye
bi küçük birde büyük analog saatin oldu resimdeki büyük analog saatin mifini belirtrmsn lütfen
:tşk:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

vg_engin

vg_engin

Üye
çok teşekkürler süper görünüyor bunlar ya ALLAH RAZI OLSUN dostum :)

MaxipmaN

Üye
süper deniyorum

- - - Eklendi - - -

symbianhacker avkon dosyaları kasıntıydı eski canavar haline döndu not defteri sıkıntım da bitti :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler bir kısmını aldım

aslankaplants

aslankaplants

Üye
ben de bir kaç tane aldım teşekkürler

mah23442344

Üye
refresh uyumlu mu ?

79mm79

79mm79

Üye
paylaşım için :tşk:refreshte çalıştı fakat beyaz fontu yapamadım dediğiniz gibi ekteki dosyaları xplore ile c private içerisine kopyaladım fakat olmadı yardım edebilirmisiniz?

- - - Eklendi - - -

birde mynet ve hürriyetin rss lerini soracaktım onlarda mif ise paylaşabilirmisiniz yada telefondan yapışıyorsa nasıl yapılıyor? yardım ederseniz sevinirim

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için :tşk:refreshte çalıştı fakat beyaz fontu yapamadım dediğiniz gibi ekteki dosyaları xplore ile c private içerisine kopyaladım fakat olmadı yardım edebilirmisiniz?

- - - Eklendi - - -

birde mynet ve hürriyetin rss lerini soracaktım onlarda mif ise paylaşabilirmisiniz yada telefondan yapışıyorsa nasıl yapılıyor? yardım ederseniz sevinirim

telefondan istediğin haber sitesine gir.telefonun kendi tarayıcısından.sonrada rss ekle de.widget olarak gelir o

doctorrr

doctorrr

Üye
ben bunu kullanıyorum forumda olduğunu bilseydim burdan tek diye indirirdim :D :tşk:

• Beğen
Tepkiler: tempestshine
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt