Alex yönetime rest çekti!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi


Fenerbahçeli Alex, Twitter'da yine boş durmadı!

Fenerbahçeli Alex'ten bir rest daha... Fenerbahçe yönetiminin Twitter yasağına ilk tepki "sosyal medyanın olay adamı" Alex de Souza'dan geldi.
Alex, bir taraftarın “Kulüpten Twitter ile ilgili herhangi bir uyarı aldın mı?" sorusuna “Hayır... Twitter hesabı benim, ne zaman istersem kullanırım” yanıtını vererek adeta yönetime rest çekti. Alex ayrıca "Ne istersem onu yazarım" diye de ekledi.
Aykut Kocaman'ın yardımcılığını yapmak istemediğini de belirten Brezilyalı oyuncu, Fenerbahçe taraftarlarını ve kulübünü çok sevdiğini de sözlerine ekledi.
Bir taraftarın "Galatasaray'a gideceğin konuşuluyor” mesajına, “Çok komik, burada sadece Fenerbahçe” diye yanıt veren Alex, ayrıca başka bir hayranının “Kaptan sen büyük topçusun ama Fenerbahçe çok daha büyük. Taraftar seni seviyor yaptıkların için ama sen yine de sözlerine dikkat et" şeklindeki eleştirilerine, “Doğru söylüyorsun. Fenerbahçe çok ama çok büyük, ben sadece bir oyuncuyum” şeklinde cevap verdi.
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Aynı konudan iki tane açmışsın:)
 
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
farkındayım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt