Alex de Souza'dan Aykut Kocaman yorumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

Alex, Fenerbahçeli bir taraftarın Twitter'dan "Aykut Kocaman istifa etti. Mutlu musun?" şeklindeki sorusuna "Neden mutlu olayım?" diye yanıt verdi.Brezilyalı futbolcu Alex, Kardemir Karabükspor karşılaşmasının son dakikalarında Fenerbahçe tribünlerinin yaptığı 'I love you Alex' tezahüratlarına İngilizce 'Ben de sizi seviyorum' şeklinde yanıt verdi.Twitter'daki takipçilerine yanıt veren Alex de Souza, Karabükspor maçıyla ilgili olarak da 'İzliyorum, çok kötü maç' ifadelerini kullandı.Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'la problemler yaşadıktan sonra takımdan ayrılan Alex de Souza'dan Kocaman'ın istifası için yorum geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Kingmortall
Cevap
2
Görüntüleme
328
Kingmortall
Kingmortall
Cevap
4
Görüntüleme
443
yaren_dede
doctorrr
Cevap
4
Görüntüleme
458
alaStar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt