Akaryakıt'a Gelen Zam

• 2 Ekim 2012
  • 1148 Okunma
  • 24 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. achambo bunu beğendi.
  2. iyi fikir ama trabzon bayır bisiklet sürmek çok yoruyo

3. mizah dergilerine malzeme vermiş :ehe

4. Bu fikri ben yürüttüm de tekrardan canlanmış herhalde daha geçen gün demiştim ''japonyada ki gibi bisiklet çoğalacak ' tarzında bir şey demiştim ama gerçekten gidiş hattı da onu gösteriyor,mantık aynı,kullanım alanında aynı yakında şu son model araçları salonun karşısına koyan evler çoğalınca,artık sadece araçlarımıza bakıcaz o zaman herhalde:)

5. Memura memura zam lan ben ne yiyecem memurun eline 50 kayme geçmeden elektriğe zam tüpüne zam :aha:

6. Yandı bu adam arkasından neler söylemiştir millet:kop:

7. glde istanbulun bu rezil haliyle sür bisikleti kendini bi halt zanneden bakan valla 2 günde ezerler asfalta yapışırsın....
    zam üstüne zam yap milletle dalga geç arada dalga geçerek yorumla arada zam değil güncelleme de ohhh ne alaaa... ama sizin suçunuz değil millet koyun olduğu için az bile bu zamlar.....

8. Vergileri çok abarttılar :( Eski hükümetlerin açığını kapatmak için bu yolu seçmeleri bence yanlış :(

9. Arabam yok rahatım.Olanlarda (iş sahipleri) vergi kaçırarak çıkarıyor acısını.Danışıklı dövüş.Herkes rahat...

Rambo_FT bunu beğendi.
  10. vergi kacirmak degil o sirket uzerine yaparsan vergiden iniyor
    yasal sorun yok

11. farklı bir bakış açısı tabi. :hmmm

12. kendi biniymu acaba

13. arabam yok araba alcak param hiç yok ev kirası yol cart curt çıkınca bana 1ay boyunca 50 lira kalıyo onunlada araba alınmaz

14. Bu adam mı yahu?

15. napalım burasi türkiye

16. Kendi boğazlarını dolduruyorlar. Eski hükümetlerden daha fazla cari açık var artık.
    Yeter be artık 20 lira kontör yüklüyoruz 2 ay yüklemesek bize bırakıyorlar 10 lira.
    Bu kadar koyunluk olmaz ki benzin olmuş 5 lira hala desteği kesemediniz.

Bu bakan kadar komiksiniz.

17. +9547943

18. Adam çıkmış anana söver gibi bisiklete binin diyor ve sen hala rahatsın?
    Bu olanların vebali üzerinizde sırtınızdadır. Bunu hiçbir zaman unutmayın.

- - - Eklendi - - -

Evet burası Türkiye. Sizin gibi yediği kazıkla mutlu yaşayabilenlerin ülkesi.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 20:56