Akaryakıt'a Gelen Zam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Akaryakıt'a Gelen Zam

• Beğen
Tepkiler: achambo

achambo

achambo

Üye
iyi fikir ama trabzon bayır bisiklet sürmek çok yoruyo

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
mizah dergilerine malzeme vermiş :ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
Bu fikri ben yürüttüm de tekrardan canlanmış herhalde daha geçen gün demiştim ''japonyada ki gibi bisiklet çoğalacak ' tarzında bir şey demiştim ama gerçekten gidiş hattı da onu gösteriyor,mantık aynı,kullanım alanında aynı yakında şu son model araçları salonun karşısına koyan evler çoğalınca,artık sadece araçlarımıza bakıcaz o zaman herhalde:)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Memura memura zam lan ben ne yiyecem memurun eline 50 kayme geçmeden elektriğe zam tüpüne zam :aha:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Yandı bu adam arkasından neler söylemiştir millet:kop:

osicik

Üye
glde istanbulun bu rezil haliyle sür bisikleti kendini bi halt zanneden bakan valla 2 günde ezerler asfalta yapışırsın....
zam üstüne zam yap milletle dalga geç arada dalga geçerek yorumla arada zam değil güncelleme de ohhh ne alaaa... ama sizin suçunuz değil millet koyun olduğu için az bile bu zamlar.....

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yaratıcı bir tepki :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Vergileri çok abarttılar :( Eski hükümetlerin açığını kapatmak için bu yolu seçmeleri bence yanlış :(

KayraBey

KayraBey

Üye
Arabam yok rahatım.Olanlarda (iş sahipleri) vergi kaçırarak çıkarıyor acısını.Danışıklı dövüş.Herkes rahat...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Jomolocco

Jomolocco

Üye
KayraBey' Alıntı:
Arabam yok rahatım.Olanlarda (iş sahipleri) vergi kaçırarak çıkarıyor acısını.Danışıklı dövüş.Herkes rahat...

vergi kacirmak degil o sirket uzerine yaparsan vergiden iniyor
yasal sorun yok

steyg

Üye
kendi biniymu acaba

zombaka

zombaka

Üye
arabam yok araba alcak param hiç yok ev kirası yol cart curt çıkınca bana 1ay boyunca 50 lira kalıyo onunlada araba alınmaz

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Bu adam mı yahu?

hançer

hançer

Üye
napalım burasi türkiye

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
Vergileri çok abarttılar :( Eski hükümetlerin açığını kapatmak için bu yolu seçmeleri bence yanlış :(

Kendi boğazlarını dolduruyorlar. Eski hükümetlerden daha fazla cari açık var artık.
Yeter be artık 20 lira kontör yüklüyoruz 2 ay yüklemesek bize bırakıyorlar 10 lira.
Bu kadar koyunluk olmaz ki benzin olmuş 5 lira hala desteği kesemediniz.

Bu bakan kadar komiksiniz.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye

Kendi boğazlarını dolduruyorlar. Eski hükümetlerden daha fazla cari açık var artık.
Yeter be artık 20 lira kontör yüklüyoruz 2 ay yüklemesek bize bırakıyorlar 10 lira.
Bu kadar koyunluk olmaz ki benzin olmuş 5 lira hala desteği kesemediniz.

Bu bakan kadar komiksiniz.

+9547943

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye

Adam çıkmış anana söver gibi bisiklete binin diyor ve sen hala rahatsın?
Bu olanların vebali üzerinizde sırtınızdadır. Bunu hiçbir zaman unutmayın.

- - - Eklendi - - -

napalım burasi türkiye

Evet burası Türkiye. Sizin gibi yediği kazıkla mutlu yaşayabilenlerin ülkesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt