ahtapot.. gerçekten çokk ilgiçç

 • 25 Ekim 2010
 • 857 Okunma
 • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 14-15 yaşlarındaki bir kızda durup dururken hamilelik belirtileri başlamış: Karnı hafiften şişkinleşmiş, kusma nöbetleri geliyormuş, sabahları yataktan hasta gibi kalkıyormuş... Fakat kız annesine ısrarla böyle bi şeyin mümkün olamayacağını, çünkü hiç bir erkekle bu sonucu doğuracak kadar yakın temasta bulunmadığını iddia ediyormuş.
  Fakat zaman geçtikçe hem karnı büyümeye devam etmiş, hem de diğer belirtilerde değişiklik olmamış. Annesi, “Bu yaşta... Allahım Allahım, kepazelik bu” dese de kız hala hamile olmadığını söylüyormuş. Sonunda anne küçük bi kasabada yaşıyor olmalarına rağmen çıkacak söylentileri göze alarak kızını hastaneye götürmüş. Ancak çekilen ultrasondan sonra kızın inkarlarında samimi olduğu anlaşılmış. Çünkü karnında son derece büyük boyutlara ulaşmış bir tümör tesbit edilince şişkinliğin ve diğer belirtilerin asıl sebebi ortaya çıkmış.

  Vakit kaybetmeden, apar topar ameliyata alınmış tabii. Doktorlar rutin kabul edilen bu operasyon sırasında karnı açmışlar ve işte o an gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Meğerse tümör sandıkları şey kocaman bir ahtapotmuş. Üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış.

  Olayın aslı sonradan anlaşılmış. Kız üç-dört ay önce ailesiyle birlikte okyanus kenarındaki bir kasabada tatil yapmış. Ahtapot yumurtaları da mikroskobik boyutlarda olurmuş ve bunlardan doğal olarak okyanus sularında milyarlarca varmış. Kız muhtemelen yüzerken yuttuğu sularla beraber bu yumurtalardan da indirmiş mideye. İşte bunlardan biri de, milyonda bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış. :evet::evet::evet:
   


  Yazan: dilan(dilan)
 2. ayy bliodum bunu :S yazık kıza ya
   
 3. verildi diye biliyordum ama tesekkürler yinede
   
 4. again again again.....!
   
 5. :S kötü olmuş yaa
   
 6. verilmisti sanirsam daha önce
   
 7. yinede ahtopotun anası sayılır kız :D
   
 8. :ehe:ehe
   
 9. Bana sanki asparagas haber gibi geldi.
   
 10. :ehe:ehe
   
 11. sen niye gülüyon onu anlamadım:d::d::d:
   
 12. sen güldün diye güldüm ama istemessen:ağlarım::ehe
   
 13. yok yok ne yaparsan yap:ehe:d:
   
 14. ıyk deniz...ve içindeki canlılar:aha::aha:
  birinin imzasınaki gibi ....
  :off::off:Deniz ve Onun İçindeki Canlılar:off::off:
  :islik:ehe
   


 15. k.bkma ama anlayamadım... ?? :hmmm
   
 16. yazık yaa
   
 17. ilginc gercekten
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 02:42