ahtapot.. gerçekten çokk ilgiçç

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dilan(dilan)

Üye
    Konu Sahibi
ahtapot.. gerçekten çokk ilgiçç
14-15 yaşlarındaki bir kızda durup dururken hamilelik belirtileri başlamış: Karnı hafiften şişkinleşmiş, kusma nöbetleri geliyormuş, sabahları yataktan hasta gibi kalkıyormuş... Fakat kız annesine ısrarla böyle bi şeyin mümkün olamayacağını, çünkü hiç bir erkekle bu sonucu doğuracak kadar yakın temasta bulunmadığını iddia ediyormuş.
Fakat zaman geçtikçe hem karnı büyümeye devam etmiş, hem de diğer belirtilerde değişiklik olmamış. Annesi, “Bu yaşta... Allahım Allahım, kepazelik bu” dese de kız hala hamile olmadığını söylüyormuş. Sonunda anne küçük bi kasabada yaşıyor olmalarına rağmen çıkacak söylentileri göze alarak kızını hastaneye götürmüş. Ancak çekilen ultrasondan sonra kızın inkarlarında samimi olduğu anlaşılmış. Çünkü karnında son derece büyük boyutlara ulaşmış bir tümör tesbit edilince şişkinliğin ve diğer belirtilerin asıl sebebi ortaya çıkmış.

Vakit kaybetmeden, apar topar ameliyata alınmış tabii. Doktorlar rutin kabul edilen bu operasyon sırasında karnı açmışlar ve işte o an gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Meğerse tümör sandıkları şey kocaman bir ahtapotmuş. Üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış.

Olayın aslı sonradan anlaşılmış. Kız üç-dört ay önce ailesiyle birlikte okyanus kenarındaki bir kasabada tatil yapmış. Ahtapot yumurtaları da mikroskobik boyutlarda olurmuş ve bunlardan doğal olarak okyanus sularında milyarlarca varmış. Kız muhtemelen yüzerken yuttuğu sularla beraber bu yumurtalardan da indirmiş mideye. İşte bunlardan biri de, milyonda bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış. :evet::evet::evet:

Dafny

Dafny

Üye
ayy bliodum bunu :S yazık kıza ya

yyeenneerr

yyeenneerr

Üye
verildi diye biliyordum ama tesekkürler yinede

Cihandar

Cihandar

Üye
again again again.....!

konyarapp

Üye
:S kötü olmuş yaa

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
:aha:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
verilmisti sanirsam daha önce

Samsun55''

Samsun55''

Üye
yinede ahtopotun anası sayılır kız :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bana sanki asparagas haber gibi geldi.

Samsun55''

Samsun55''

Üye
sen güldün diye güldüm ama istemessen:ağlarım::ehe

Utku

Utku

Üye
ıyk deniz...ve içindeki canlılar:aha::aha:
birinin imzasınaki gibi ....
:off::off:Deniz ve Onun İçindeki Canlılar:off::off:
:islik:ehe

dilan(dilan)

Üye
    Konu Sahibi
Utku™;2873441' Alıntı:
ıyk deniz...ve içindeki canlılar:aha::aha:
birinin imzasınaki gibi ....
:off::off:Deniz ve Onun İçindeki Canlılar:off::off:
:islik:ehe

k.bkma ama anlayamadım... ?? :hmmm

Unstable01

Unstable01

Üye
yazık yaa

okankoc

okankoc

Üye
ilginc gercekten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...