Ahir Zamandaki Gerçek Din Alimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Corrupt

Corrupt

Üye
    Konu Sahibi
Ahir Zamandaki Gerçek Din Alimleri
Ben şöyle sayabilirim:
1-Said Nursi
2-Fethullah Gülen
Daha eklenmeli mi??

• Beğen
Tepkiler: Hakanmtn54 ve Cezzbedici3

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Seyda Muhammed Konyevi

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
eklemeli tabi. Google'da onlarca sonuç var

jackalmami

jackalmami

Üye
Bence;
mahmut ustaosmanoğlu efendi hz.
Ali karaman efendi hz.

şüphe etmediğim tek din alimleri bu mübarek zatlardır(şuan hayatta olanlar arasında)....

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Kesinlikle Mahir el-Muagily

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
önce bir araştırın gülen kimdir.said'i nursi'ye yapmadıkları işkence kalmayan o zihniyetin şimdi neler yapmaya çalıştığını

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
[ENGİN];4977691' Alıntı:
önce bir araştırın gülen kimdir.said'i nursi'ye yapmadıkları işkence kalmayan o zihniyetin şimdi neler yapmaya çalıştığını

Ben de bu gülen konusunu baya bi arastırdım abi arastırıken Alparslan Kuytul diye bi adamdan da dinledim sanırım o da alim? Anlattıkları hosuma gitti.
Sakallı biseydi ama bilmiyorum alimmidir nedir necidir.

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
[ENGİN];4977691' Alıntı:
:) tarihçe-i hayat ı okumanızı tavsiye ediyorum.

ve konuya kilit gelmesi gerek. bu kadar hakaret dolu konular kilitlenmeli

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
pire için deve yakılmaz.. Yersiz mesajlar silinir devam edilirse o kişiler banlanır.. Konunun şu an hiç bir kışkıştıcı yönü yok..Bildiğin bir alim varsa yaz yoksa başkasının hakkında ileri geri yorum yapma bu kadar basit.. Sana göre biri alimdir ona göre başkası.. Böyle bir konu tartışmalık bir yer değil arkadaşlar.. Burada yapmayalım lütfen.. İsmini andığımız insanlara saygımız olsun biraz.. Tersinize giden bir durumu şikayet edin konu dağılmasın..

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
pire için deve yakılmaz.. Yersiz mesajlar silinir devam edilirse o kişiler banlanır.. Konunun şu an hiç bir kışkıştıcı yönü yok..Bildiğin bir alim varsa yaz yoksa başkasının hakkında ileri geri yorum yapma bu kadar basit.. Sana göre biri alimdir ona göre başkası.. Böyle bir konu tartışmalık bir yer değil arkadaşlar.. Burada yapmayalım lütfen.. İsmini andığımız insanlara saygımız olsun biraz.. Tersinize giden bir durumu şikayet edin konu dağılmasın..

doğru diyorsun da insanlar bunun bilincinde değil. bende onların "ulu" larını sevmiyor olabilir ama çıkıpta böyle hakaret etmem. biraz saygı lazım saygı.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
:) tarihçe-i hayat ı okumanızı tavsiye ediyorum.

ve konuya kilit gelmesi gerek. bu kadar hakaret dolu konular kilitlenmeli

benim birine hakaret ettiğimi düşünüyorsan yanlış anlamışsın derim sadece ve kime hakaret etmişsem açıkca yazabilirsin.bugüne kadar forumda kimseye hakaret etmedim sevmediğim kişilerde dahil olmak üzere ama görüyorum ki biz efendiliğimizi korudukça bazı arkadaşlar farklı üslüp kullanıyor.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Değerli üyelerimiz öncelikle söylemeliyim ki,ne bu cemaatle ne şu cemaatle ilgim alakam yok tamamen tarafsız bir şekilde mesajlarınıza müdahale ettim ki alakam olsa bile aynısını yapardım..
Nedenine gelince,taraftarı azımsanmayacak kadar çok olan bir şahsa-kuruma taraftarlarının hoşuna gitmeyecek kelimeler sarfedildiğinde konularda hakaretler-küfürler meydana çıkıyor.Onun için bazılarının mesajalrı düzenlendi-silindi.
Sizden ricam konunun başlığına uygun olarak yorum yazmanız, sohbet etmeniz.

• Beğen
Tepkiler: Ozan, Hakanmtn54, Cihanî Sultan ve 1 kişi daha
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teşekkürler düzenleme için

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Değerli üyelerimiz öncelikle söylemeliyim ki,ne bu cemaatle ne şu cemaatle ilgim alakam yok tamamen tarafsız bir şekilde mesajlarınıza müdahale ettim ki alakam olsa bile aynısını yapardım..
Nedenine gelince,taraftarı azımsanmayacak kadar çok olan bir şahsa-kuruma taraftarlarının hoşuna gitmeyecek kelimeler sarfedildiğinde konularda hakaretler-küfürler meydana çıkıyor.Onun için bazılarının mesajalrı düzenlendi-silindi.
Sizden ricam konunun başlığına uygun olarak yorum yazmanız, sohbet etmeniz.

Çok teşekkürler Anılcım.. Eyvallah

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
[ENGİN];4979101' Alıntı:

benim birine hakaret ettiğimi düşünüyorsan yanlış anlamışsın derim sadece ve kime hakaret etmişsem açıkca yazabilirsin.bugüne kadar forumda kimseye hakaret etmedim sevmediğim kişilerde dahil olmak üzere ama görüyorum ki biz efendiliğimizi korudukça bazı arkadaşlar farklı üslüp kullanıyor.

hakaret kısmı senın için değildi zaten ilk sayfaya bakarsan eğer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt