Ah be anne!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi

aynen kesin çözüm yahu uzatmaya gerek yok :evet:
Format istemiyorum ben bütün bilgiler gidecek sonra sahte sistem yüklüyorlar güncelleme yapamıyorum format son çaredir benim için sistemde bozukluk olmadıkça problem yok yani.

avcitalip

avcitalip

Üye
Format istemiyorum ben bütün bilgiler gidecek sonra sahte sistem yüklüyorlar güncelleme yapamıyorum format son çaredir benim için sistemde bozukluk olmadıkça problem yok yani.

gidince dersin,korsan kurmayın benim lisansım var diye laptobun altında etiket var oradan söylersin ufakken benimde başıma gelmişti bilgisayarcıya sırf bu yüzden bir daha format attırıp 1 format parası vermiştim :) ama artık format atmayı kendim bildiğim için sorun yok :evet:

ANIL

ANIL

Admin
Annem açmış bilgisayarı güncelleme yapmış beklemiş normal olarak.Sonra babam gelmiş güncelleme yapılandırılırken kapatmış bilgisayarı.Açtım şimdi ben. Açılırken normal olarak veya başlangıç onarma olarak başlat geldi ama ben entera basamadım 1 sn kala geldim çünkü normal açılacağını tahmin ettiğimden.Açılınca Başlangıç onarma geldi kendiliğinden oldu sonra yazdıki eğer çözülmediyse yine açılacak başlangıç onarma dedi ama açıldı bilgisayar.Yani birdaha olmaz dimi. önemli sistem bozuklukları falan olmamıştır inşallah.

:D İnanmayacaksın ama az önce benim laptop aniden hiç bir şey olmadan dondu kaldı. Hiç bir işlem yapamadım. Bende mecburen kapattım pili çıkardım tekrar açtım. Doğal olarak başlangıç onarma geldi. Başlangıç onarmanın sana hiç bir zararı yok tam aksine o olmasa kötü şeyler olabilir. Adı üstünde onarma. Yani mantık şu eğer bir sorun oluşmuşsa kapanma sırasında, otomatik olarak başlangıç onarma gelir ve tarama başlar sorun bulursa bunları düzeltir ve bilgisayarını normal bir şekilde kullanabilirsin. Ekran kartının amd sürücülerini yüklerken çok gelir bana bu uyumsuz olduğu için tabi başlangıç onarma olduğu için sorun olmuyor. Kısaca sorun yok bilgisayarın normal çalışıyor ise. Bir sorun olursa pm atarsın bana. Daha fazla uzatmaya gerek yok :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...