Ah be anne!!

 • 2 Ekim 2012
 • 1768 Okunma
 • 43 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Anneme en çok kzdığım gün bu oldu.Dün ben erken uyudum bu kadın bilgisayarı açmış açma dedim bozarsın dedim öbürünü aç dedim geldi açtı bunu ekranı 1 cm daha büyük diye afedersiniz içine etmiş bi haltlar yapmış ne yaptın diyorum bişey demiyo.Açtım bilgisayarı başlatma onarma diye bir sistem açıldı windows dosyaları yüklüyor dedi öncesinden dedim m*çtım babam keser beni bende sinirlendim ne yaptın söyle dedim söylemiyo Dedim bak söyle diyoki dün bişeyler oldu işte kapatamadım baban kapattı orada çıldırdım dedimki bidaha açmıycaksın! Ya Allah'ım inşallah bozulmamıştır yazmıştıki eğer yeniden başlamazsa tekrar başlatma onarma açılır dedi ne yaptın neler yazdı diyorum kadın cevap vermiyo diyoki bana şifre koymuşun koymadım diye bağırdım artık bu nedir ya koymuşsun diyo koysam hiç bi halt yapamazda diyoki bide bana kremli ellerimle ekrana dokunurum diyo kadın beni deli edicek Şimdi ne olmuşturki Başlatma onarma açıldı? Bozmamıştır inşallah şuan iyi gidiyor ama neden böyle çıktı açılmadı bilgisyar kesin kapatma düğmesine basılı tuttular beni deli edicekler nednen bu kadar saf bir ailem var ya!!
   


  Yazan: lolaman
 2. öyle denmez seni kınıyorum saf bi aile ne demek!
  bozsun ne var annedir o anne ne olacak dostum bi formata ve ya windowsu tekrar kurmaya bakar iyi davran annene git elinden öp gönlünü al bence..
   
 3. 1.Saf dediğimde o bakımdan saf değil teknolojiden anlamıyorlar bakımında.
  2.Benim soruma cevap vermedin.Formatla olmuyor al anne sen kır boz ben format atarım diye diye hepten ömürümü bitsin!
  3.Hem onun bana cevap vermemesi kötü ilk baştan soruyorum kibarca vermiyo ne yaptınki vermiyorsun ya hem benim bilgisayarımı açıyo hemde ne yaptığını bana söylemiyor.Böyle olmaz bu.
   
 4. Arkadaşım maddi bişey nasıl böyle söyletir ailene karşı. Dünyanın sonu mu bozulursa bozulur. Annenden kıymetli mi ? O kadının nasıl kalbi kırılmıştır şimdi
   
 5. Ya o na birşey olmaz ya kimse cevabını vermiyo he siz bide bağırdım yazdım diyince anneme bağırdım sandınız aynen şöyle bağırdım laptopun yanına gidip OOOOOOOOOOOOOFFFFFFF BU NE DİR YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA diye bağırdım sayılır üst komşular duymamıştır belki duymuşlardır azıcık ama bu hiç olmaz ya bilmiyosan kurcalama resmen şifremi koydun diye sordu bana ya birde cevap versenize cezamı kesiyosunuz anlamıyorum?Eğer kalbi kırılsaydı ben uyuyunca sinsi sinsi bilgisayara girmezdi ve hala laptopda facebook ta konuşuyor darılan bir anne böylemi yapar?müzikler paylaşıyor bumudur darılmak?

  - - - Eklendi - - -

  Birde bozulursa bozulur demişsinde babam bana kızıyo bozulunca "Hadi evladım gel yenisini alalım demiyor"!
   
 6. Bi sakin ol sen. Hiç annenden ayrıldın mı ? Uzunca süre gormedigin oldu mu ? Kıymetini o zaman anlarsın annenin. Girebilir arkadaşım neden girmesin? Sana bilgisayarı alanlar onlar değil mi ? Şu durumda bilgisayarı düşünme bile git özür dile annenden.
   
 7. benim annem isterse 10.000TL'lik bilgisayarın üzerine BENZİN döküp yaksın yine birşey diyemem sonuçta o benim annemdir,bu konuda seni bende kınadım !

  büyük bir ihtimalle elektrik kesilmesi olmuştur bilgisayar aniden kapanmıştır birşey olacağını sanmam bizim HP'mizin fanları tıkanınca fazla ısınıp kendini ani bir şekilde kapatıyordu ve bazen senin bilgisayarının başına gelen olayı yapıyordu ama sorunsuz çalışıyor şuanda :oke:
   
  nazlican bunu beğendi.
 8. Çok üzüldüm be kardeşim. Anneye of bile denmez. somuru: Bence hemen gidip gönlünü al.

  Neyse hangi windows yüklüydü bilgisayarda ?
   
 9. aynen git özür dile Annenden,bilgisayar bozulursada babana dersin annem yapmış diye olay kapanır :oke:


  - - - Eklendi - - -

  Win7'dir büyük bir ihtimalle :oke:
   
 10. Bilgisayarı ben kendi paramla dayımda çalışarak aldım onlar 10 lira koymadı hatta 100 tl arttı para annem kendine aldı neymiş fotoğraf makinesi alıcakmış gerek yok aslında hiç.Sırf diğerlerine inat alıyor.Özür dilesem kabul etmez kardeşime dokunuyorum naber diyorum ağlıyor 4,5 yaşında kocaman geliyo annem terlikle dövüyo beni bişey yapmadım ya diyorum sonra gidiyorum özür diliyorum kabul etmiyor ona yalvarıcak değilim.Yine diledim siz demeden kabul etmedi hep öyle yapıyor annem.
   
 11. anneye öyle denmez nede olsa annen seni seven kollayan sahip çıkan yazık öyle demen istiyosa herşeyimi yaksın pcmi telefonumu alsın ama asla öyle sözler söylemem cennet annelerin ayaklarının altındadır
   
 12. onu banada diyen yok,ama dediğim gibi gidip annene kızmaman gerekirdi git özür dile bir çiçek falan al :oke:
   
 13. Bir Allah'ın kulu yardım ettim diyorum annem en ufak şeyde kızar ve özür kabul etmez boşuna gitmiyorum birdaha dedim ama yok kabul etmez kardeşim annem hor kullandı kapanmadı diyo açılırken açılmadı kapanırken kapanmadı diyor hem şarjı fulldu takılı şarja elektrik gitse 3 saat batarya yetiyor rahat bi şekilde annem gece 2 ye kadar bilgisayardamı oturdu şimdi neden yaptı böyle ya anlamıyorum bu şeylerden 8 yıl sonra ilk kez yeni bilgisayar aldım daha 40ı çıkmadan bozuldu işte.

  - - - Eklendi - - -

  Bizim burada çiçekçi yok karşıdaki parkata varda gidip koparsam git git senin çiçeğini isteyen yok der başıma geldi bunlar.
   
 14. Arkadaşım gönülsüz özür diliyorsun demek ki zoraki. Boşver şimdilik bilgisayarı. "Anne bilgisayarı öyle görünce bi an çok sinirlendim" de özür dile anne yüreği dayanmaz. Bi de arkasından böyle konuşmamalısın
   
 15. beğen butonu çıkmıyor senin yazdığın yorumda olsaydı beğenecektim :oke: beğendim say

  aynen " Cennet Annelerin Ayaklarının Altındadır " :oke:
   
  Kingmortall bunu beğendi.
 16. Bilgisayar açıldı ama gözümü korkutuyor ileride böyle olucak şimdi yine daha yeniydi bilgisayar diyorum 40ı çıkmadı açılıyo ama diyoki bana açılırken açılmadı kapanırken kapanmadı şifremi koydun diyo.
   
 17. hımmm :hmmm
   
 18. Bilgisayarında hiçbir problem yok arkadaşım. Ileride olsa dahi yazılımsal bi sorun olabilir. Format kesin çözümdür. Sen annenin gönlünü almaya bak.
   
 19. Elektrik gitse 3 saat şarjı var gece 2 ye kadar oturmuş olamaz.Açıldı bilgisayar hasarlı program falan diyodu ilk başta neyi sildiki annem ne yaptı virüs falan girmiş olabilirmi?
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 13:59