Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

pissed26

Üye
bende katıldım pissed26 adıyla

beyler bayaa hızlısınız maşallah

emz

Üye
Ben dün gece girdim yazmayı unuttum
EMZry oradaki isim.
Yavaştan gelişirim bende artık

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

Konu Sahibi
Oyunun acil biçimde diğer platformlara da çıkması gerek ki kullanıcı sayısı artsın. İyi reklamla çok güzel yerlere gelebilir oyun. Clash of Clanstan çok daha iyi

Tepkiler: Sensation ve emz

Sensation

Emekli Yönetici
İttifak maalesef doldu. Bazı arkadaşlar hiç oynamıyor, yerinde sayıyor.

bence onları hızlıca atalım yenileri gelsin hemen. yoksa sonra toparlayamıyoruz.

est90

Üye
Bu klanların ne işe yaradığını çözemedim hala clash of clans daki gibi asker bağışlayamıyoruz sohbetde yok ??

pissed26

Üye
Hızlı gelişme taktikleri verseniz arkadaşlar mesela sol üst köşedeki kral taç sayısı hala 0 bende nasıl kasarız onu

Sensation

Emekli Yönetici
Hızlı gelişme taktikleri verseniz arkadaşlar mesela sol üst köşedeki kral taç sayısı hala 0 bende nasıl kasarız onu
O yüzden ilerleyemiyoruz zaten Sol alttan çapraz kılıçlara tıklayıp, FIND OPPONENTS deyip saldırmanız gerekiyor.

emz

Üye
O yüzden ilerleyemiyoruz zaten Sol alttan çapraz kılıçlara tıklayıp, FIND OPPONENTS deyip saldırmanız gerekiyor.

Abi bendeki en büyük sıkıntı mobil 128kb/sn hız ile bağlanıyorum kafasına göre bazen savaştan atıyor, bazen hiç oyuna girmiyor. Sabah beri iki kez şarj ettim oyuna giricem diye uğraşırken. Onun dışında iyi kasıyorum:S

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

Sensation

Emekli Yönetici
Maalesef internet gittiği an oyun da gidiyor

Beyler canlansak çok iyi olur.

Tepkiler: Sensation
Birilerini atarsanız İttifak'a girebilirim

Sensation

Emekli Yönetici
Gelecek olup da sürekli oynayacak olan varsa söylesin.