Ağda kayıtlı değil sorunu S4

Sponsorlu Bağlantılar

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Ağda kayıtlı değil sorunu S4
Merhaba arkadaşlar ben bugün telefonun ekranını yaptırmıştım. Aldım telefoncunun yanında açtım telefonu şarjı %1 di bitti bitecekti ben telefon açtım birine telefon dondu sonra kapandı açıldı kendiliğinde 2-3 kez ve şarjı bitti gelip şarja takıp açtığımda ağda kayıtlı değil yazıyor. *#06# bu kodu tuşladım imeide gözüküyordu. Mobil ağlardan turkcelli seçiyorum fakat seçili ağ mevcut değil diyor. Sorun nedir, sorun çözülür mü ? Yardım ederseniz çok ama çok sevinirim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Telefona format attın mı kardeşim? Bir de hard format atıp dener misin?

ubeyaz

ubeyaz

Üye
Efs yedek geri yüklenmesi gerekir.

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapabilirim dediklerinizi ? Hard format dediğin fabrika ayarlarına sıfırla mı ?? Efs yedek geri yüklenmesi nasıl yapılır ?? Cevaplarınız için teşekkürler

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bakıyorum şimdi
Kusura bakmada bu telefonun imei si önceden değişti hard format sorun çıkartabilir.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Hard formatın imei ile alakası yok diye biliyorum ben. İmei değişmişse sıkıntı ne olabilir bilmiyorum açıkcası

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin gibi yaptım fakat yine sorun devam ediyor ağda kayıtlı değil hatası alıyorum

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Allah allah imei ile alakalı problem oluşmuş olabilir.

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Sanmıyorum telefon kendi kendini açıp kapattı 2-3 kez ondan sonra öyle oldu birde imei patlayınca gözükmüyor telefonda imei benim bildiğim

furkankaya559758

Üye
Çıkan imeiyi buradan sorgular mısın?

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir. Böyle yazıyor patlamışmı imei

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir. Böyle yazıyor patlamışmı imei
Tespit edildiyse patlamış kardeşim. Mutehtemelen de şebekeye bağlanamaması bundandır. Ben kapanabileceğini tahmin etmemiştim.

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ilginç desene boşuna format attım :)))

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Formatın sıkıntısı olmaz kardeşim. Ama kötü olmuş perte çıkmadan bir çözüm bulmalısın bence

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
sıkıntı o değil whatsapp silindi format atınca şebeke olmayınca geri yüklediğimde açamıyorum onay kodu istiyor o da mesajla geliyor

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:cry:

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Yinede ilgilendiğin için teşekkür ederim

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ne demek yardımım dokunsaydı sevinirdim ama kusura bakma kardeşim sen de

Asakuraaa

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil zaten format şarttı bu vesileyle o işi kaldırdık ortadan yeniden teşekkürler, iyi akşamlar...

Üst Alt