Afganistan

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Taliban, israile saldırmak için İran'dan resmi olarak geçiş izni istedi.
işin ucunda yahudi varsa izin vereceğini sanmıyorum. iranın yönetimininde müslümanlık ile pek alakaları kalmadı.

disney daha dün ataturkun filmini yayınlamadı ama bizim tatlısu kamalistlerinden gram ses çıkmadı aynı şey gibi düşün bunuda. laf geldimi öyleler ama diğer türlü imam hatipte çocuğun birisinin yaptığı terbiyesizlik yüzünden tarkan hemen onu alır paylaşır neden çünkü disney ile anlaşmaları var laf edemezler ona :)

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
yahudilerin. gazzeye böyle zulum edebilir miydi? çıktıkları yere onları geri neyse öyle işte
telegramın var mı seni de benim gruba alalım hepsi senin benim gibi o şahısı hiç sevimiyiler
hatta o lgbt ci eşcinsel miş ve hayatı ihanetle doluymuş vs. vs. anladın sen o şahısı

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
telegramın var mı seni de benim gruba alalım hepsi senin benim gibi o şahısı hiç sevimiyiler
hatta o lgbt ci eşcinsel miş ve hayatı ihanetle doluymuş vs. vs. anladın sen o şahısı
TElegram Nasıl Bİşiy ki kullanmadım hiç bu şiy gibimi bip falan yani bilmiyorum sadece mobil odaklımı

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Dünya Bankası'nın yeni yayımladığı rapora göre, Şeriat ile hükmeden ve faizi yasaklayan Afganistan İslam Emirliği'nde enflasyon -%10,2'ye düştü. Halkın alım gücü Ocak itibariyle ciddi anlamda arttı.
ALLAH CC ALIŞ VERİŞİ HELAL FAİZİ HARAM KILMIŞTIR.

(Alıntı)
Mesaj birleştirildi:

Bizde enflasyon gaçıdı loo

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dünya Bankası'nın yeni yayımladığı rapora göre, Şeriat ile hükmeden ve faizi yasaklayan Afganistan İslam Emirliği'nde enflasyon -%10,2'ye düştü. Halkın alım gücü Ocak itibariyle ciddi anlamda arttı.
ALLAH CC ALIŞ VERİŞİ HELAL FAİZİ HARAM KILMIŞTIR.

(Alıntı)
Mesaj birleştirildi:

Bizde enflasyon gaçıdı loo
%70 üstü muydu neydi heralde 65 de olabilir. biizm bu laik çağdaşlarla iş olmaz. sürünmeye mahkumuz.

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Taliban attitude status | Afghan Taliban New Army Training status | #taliban #afghanistan #short
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Best YT Alternative Apps # Vanced Official

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Taliban attitude status | Afghan Taliban New Army Training status | #taliban #afghanistan #short
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Best YT Alternative Apps # Vanced Official
Bunu Bende Yaparım Kanka. Bi Tane 185 70 R14 Tofaş Lastiği Bul Show Yaparım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şahsen ben yapamam
Zati yükseklik gorkum var
Daha tekerleğin üstüne çıkmadan düşerim
bu ne ki devede kulak göz herşey var devede neyse. noldu metal para mı buldun 5 tl yeni gördüm bende onu şu sıra denk gelirem 1 lira verdi der hır gür çıkartırdım yoksa :D

• Beğen

Üst Alt