Aero Blue theme 3rd by a21a

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aero Blue theme 3rd by a21a
Aero Blue tema

güle güle kullanın......:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: join_23, AHeNis, sezer14 ve 4 diğerleri

TopFury

TopFury

Üye
sağol arkadaşım... :oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Glass Blue tema...

Yukarıdaki temanın Arkaplan ve pembe rengi değişik diğer bir şekli...

güle güle kullanın..:oke:

Ekli dosyalar

cCeaNn

cCeaNn

Üye
pembeyi değiştirdiğin iyi olmuş abi sağolasın ilk açtığımda pembe kötü durmuş inş farklı vardır diye baktım ve varmış ellerine sağlık:oke:

TopFury

TopFury

Üye
pembesi bayanlara mavisi baylara dercesine... :)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
güzel olmuş eline saglık

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
pembeyi değiştirdiğin iyi olmuş abi sağolasın ilk açtığımda pembe kötü durmuş inş farklı vardır diye baktım ve varmış ellerine sağlık:oke:

arkadaşlar... temaların boyutuna dikkat edin.. en büyük boyut 800 kb yi geçmiyor.. bunun sebebi temada kullandığım tüm imajlar SVG.. Şu ön plan çiçek desenler SVG.. bu içerikleri free dağıtan sitelerden buluyorum.. pembe renkli temayı sevenlerine yaptım.. tabiiki hanımlar tercih edebilir..

Ya ben tek başına tema yapmaktan sıkıldım..:( yokmu birileri benimle bu konuda tartışacak.. yaptıklarını paylaşacak.. eskiden böyle idi.. Ownskin hazır temalarından bahsetmiyorum... kendi yaptığınız olacak...:oke:

TopFury

TopFury

Üye
arkadaşlar... temaların boyutuna dikkat edin.. en büyük boyut 800 kb yi geçmiyor.. bunun sebebi temada kullandığım tüm imajlar SVG.. Şu ön plan çiçek desenler SVG.. bu içerikleri free dağıtan sitelerden buluyorum.. pembe renkli temayı sevenlerine yaptım.. tabiiki hanımlar tercih edebilir..

Ya ben tek başına tema yapmaktan sıkıldım..:( yokmu birileri benimle bu konuda tartışacak.. yaptıklarını paylaşacak.. eskiden böyle idi.. Ownskin hazır temalarından bahsetmiyorum... kendi yaptığınız olacak...:oke:
sen seninle kapışacak adam arıyosun hocam..nerde öyle babayiğit..? :) ki bi çoğumuz tema yapmayı bilmiyor.bilen de senin gibi yapamıyor.kim cesaret eder ki buna? :) eğer biraz bilseydim,üretim yapmayı bende isterdim ama...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sen seninle kapışacak adam arıyosun hocam..nerde öyle babayiğit..? :) ki bi çoğumuz tema yapmayı bilmiyor.bilen de senin gibi yapamıyor.kim cesaret eder ki buna? :) eğer biraz bilseydim,üretim yapmayı bende isterdim ama...

Önceden s60 temalar yapan bir sürü arkadaş vardı.. Türkiye'nin çeşitli forumlarında çok yetenekli becerikli arkadaşlar vardı. ne zaman N seri telefonlar çıktı.. tema yapma olayı bitti.. bakıyorum diğer sitelere, neredeyse benden başka yapan yok diyeceğim.. :( şimdi birkaç tane italyanın tekeline geçti bu sanat... üstelik temaları
paypall ile satıyorlar... millet de bu tema paralıdır herhalde kalitelidir zannediyor.. kaç tane ücretle satılan temaya baktım.. dışı cafcaflı.. yüklüyorum telefona bir sürü hata buluyorum.. %100 SVG diyor.. temayı sis editor ile açıyorum.. içinden bmp resim çıkıyor.. içinde bmp veya png resim olan bir tema en az 1.5 mb boyutunda olur ki
zaten çoğu öyle.. telefonu çoook kasar..

Yarışan olmayınca yarışın tadı olmuyor.. ben bu konuda çok becerikli değilim.. istiyorum ki anlıyan birileri çıksın.. göstersin hünerini.. birbirimizden ders alalım.. örnek olalım..

birisi diyor çok süper olmuş.. aynı temaya bir başkası beğenmedim diyor.. :bilmem:

TopFury

TopFury

Üye
Önceden s60 temalar yapan bir sürü arkadaş vardı.. Türkiye'nin çeşitli forumlarında çok yetenekli becerikli arkadaşlar vardı. ne zaman N seri telefonlar çıktı.. tema yapma olayı bitti.. bakıyorum diğer sitelere, neredeyse benden başka yapan yok diyeceğim.. :( şimdi birkaç tane italyanın tekeline geçti bu sanat... üstelik temaları
paypall ile satıyorlar... millet de bu tema paralıdır herhalde kalitelidir zannediyor.. kaç tane ücretle satılan temaya baktım.. dışı cafcaflı.. yüklüyorum telefona bir sürü hata buluyorum.. %100 SVG diyor.. temayı sis editor ile açıyorum.. içinden bmp resim çıkıyor.. içinde bmp veya png resim olan bir tema en az 1.5 mb boyutunda olur ki
zaten çoğu öyle.. telefonu çoook kasar..

Yarışan olmayınca yarışın tadı olmuyor.. ben bu konuda çok becerikli değilim.. istiyorum ki anlıyan birileri çıksın.. göstersin hünerini.. birbirimizden ders alalım.. örnek olalım..

birisi diyor çok süper olmuş.. aynı temaya bir başkası beğenmedim diyor.. :bilmem:
kim diyor beğenmedim yahu...bırak hocam boşver...sen hangi programları kullandığını söylersen ben biraz araştırırım...ha yarışırız diyemiyorum bak... :) sanatın her alanına ilgim hiç bir zaman eksilmez ;)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kim diyor beğenmedim yahu...bırak hocam boşver...sen hangi programları kullandığını söylersen ben biraz araştırırım...ha yarışırız diyemiyorum bak... :) sanatın her alanına ilgim hiç bir zaman eksilmez ;)

Daha önceden tema yapımına ilişkin bir resimli açıklama vermiştim.. şimdi daha detaylı bir anlatım hazırlıyorum.. bitince yayınlayacağım.:oke:

TopFury

TopFury

Üye
Daha önceden tema yapımına ilişkin bir resimli açıklama vermiştim.. şimdi daha detaylı bir anlatım hazırlıyorum.. bitince yayınlayacağım.:oke:
evet onu baya okudum denedim de fakat carbide theme maker bende çok kasıyor...zannediyorum pc'den...eski olunca,haliyle...bekliyoruz hocam..!

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet onu baya okudum denedim de fakat carbide theme maker bende çok kasıyor...zannediyorum pc'den...eski olunca,haliyle...bekliyoruz hocam..!

O anlatım benim bu konuda benim acemilik zamanlarım...:P: png resimden ikon yapmaya çalışıyorum orda... anlatım şimdi daha farklı olacak.. :oke:

NobLe

NobLe

Üye

Hocam acaba forumda tema yapmayı resimli anlatımı var mı?ben bulamadımda bende carbie thema editör var fakat ingilizce ve resimleri nasıl yapacagımı henüz bulamadım bir resimli anlatım olsa ugraşırım ve seninle tema paylaşmak isterim...

mami24

mami24

Üye
saol

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
Önceden s60 temalar yapan bir sürü arkadaş vardı.. Türkiye'nin çeşitli forumlarında çok yetenekli becerikli arkadaşlar vardı. ne zaman N seri telefonlar çıktı.. tema yapma olayı bitti.. bakıyorum diğer sitelere, neredeyse benden başka yapan yok diyeceğim..
:
ben yapıyorum ya tema şimdilik daha yayınlamadıgım ''doga'' ve ''nokia'' 2 tane güzel tema telefonda kalite testinde enson verdigim vista ultimate temasına bakarsanız bi yorum yazarsanız sevinirim
http://www.maxicep.com/maxicep-ozel...lari/vista-ultimate-by-ultimate93-188436.html
inşllah begenirsiniz

--------------- Ekleme ---------------

bu arada tema güzel olmus

djee_erkek

Üye
yahu usta hani şu ekstra özellikler varya o iconlar bende var ama programda o özellikler yok nereye astcam onu mesela xplore için icon var ama x-plore yok carbidede yani önceden atılacak biryer varmı yani ben bi tema yapcam onu yükleyende x-plore var ve otomatik o icon uyacak ona nasıl olcak yardım edersen sevinirim

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yahu usta hani şu ekstra özellikler varya o iconlar bende var ama programda o özellikler yok nereye astcam onu mesela xplore için icon var ama x-plore yok carbidede yani önceden atılacak biryer varmı yani ben bi tema yapcam onu yükleyende x-plore var ve otomatik o icon uyacak ona nasıl olcak yardım edersen sevinirim

tema yapım bölümünde bu konuda açıklama yapmıştım.. ''third party icons'' denilen yere extra programların ismi ve UID numaralarını girip tanıtınca ikon çıkar.. daha detay için konuya bakmanı tavsiye ederim..:oke:

Tema Yapım Bölümü

bediruhud

bediruhud

Üye
Abicim öncelikle gene çok güzel ellerine, emeğine sağlık.. Valla vaktim olsa birazcıkta olsa üretir bişeyler bulur paylaşırım çok isterim ama doğru düzgün pc ye bile oturamıyorum malum öss çalışmamız gerek yoksa çok meraklı ve birazda kabiliyetliyim bu konularda ama malum abi..:bilmem::(:lac: