Advanced Mobile Care 22.05.2013 Son Sürüm - Iobit Firmasının Android İçin Geliştirdiği Yazılım

Sponsorlu Bağlantılar

furkan5800

furkan5800

Üye
    Konu Sahibi
Advanced Mobile Care 22.05.2013 Son Sürüm - Iobit Firmasının Android İçin Geliştirdiği Yazılım
Bir kaç ekran görüntüsü

Evet pc de bilen bilir zaten Advanced Mobile Care Ceptede aynı işlevi yapıyor

● Mobile Anti-virüs:
Tek dokunuşla anti-virüs tarama virüs, casus yazılım, Truva atları, solucanlar, şüpheli uygulama cihazınız korumak ve yeni bir uygulaması veya bilinmeyen dosya indirirken malware saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar edebilirsiniz. Işletim sistemi korumalı ve güvenli tutun.

● Sistem Tuneup:
Tek dokunuşla telefonunuzun işletim hızını artırmak için bellek, önbellek ve gereksiz dosyaları temizlemek için tarayın.

● Oyun Speeder:
Oyunları sorunsuz ve gecikme veya oyun oynamak rahatsızlık duymadan çalışmasını sağlamak için Oyun Speeder ile oyun başlatın.

● Pil Tasarrufu:
Pil ömrünü uzatmak gibi uygulamalar en çok pil gücü tüketebilir hangi hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için 3 pil tasarrufu modları sağlar.

● Uygulama Yöneticisi:
Uygulamalar Kaldır veya SD kartınıza uygulamaları aktarmak. Sıralama apps adı, boyutu veya kullanım sıklığına göre çıkarılması için büyük veya gereksiz uygulamaları tespit etmek.

● Task Killer:
Hızla tek dokunuşla yoğun bellek ve pil hogging uygulamaları kapatın.

● Gizlilik Locker:
, Kilit gizle, ve bir parola ile özel fotoğrafları, videoları ve dosyaları korumak.

● Widget:
doğrudan masaüstünden hızlı taramalar yapın.

Mevcut Diller:
İngilizce, Русский, العربية, Italiano, Suomi, Türkçe, Nederlands, Slovenščina, Biélorusse, Vietnamien, Español, 中文 (简体) 中文 (繁体) 日本语
(Açıklamayı Alıntı Yaptım)

20.04.2013

Eklenen Özellikler:

Bulut yedeği
Anti Hırsızlık
Numara Engelleme (Black List)
Stabil hale getirildi

Bu da video

[video=youtube_share;q5olkI_Asds]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yeni Güncelleme ile: Virus veritabanı 1.4.1.2 yükseltildi
uygulama sürümü 1.4.1.2 birde gizlilik kilitleyicisinde bir kaç değişiklik gördüm

İndirmek İçin

Alternatif İndirme Linki:

bir teşekkür zor olmamalı :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: advisory34, p123456789, durmaz1 ve 17 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:
Sürüm bilgisini başlıkta belirtmeyi unutmayalım :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede
Ali58_58

Ali58_58

Üye
teşekkürler çok yararlı bi uygulama hemen hızını farkettirdi zaten bunu ben bilgisayardada kullanıyorum

furkan5800

furkan5800

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler çok yararlı bi uygulama hemen hızını farkettirdi zaten bunu ben bilgisayardada kullanıyorum

Rica ederim bu arada game booster (oyun hizlandirici) ile geliyor uygulama

hkngrck

Üye
virus tanimiyor....en iyisi hornet antivirus bedelsiz ve hic bir izin istemiyor her turlu virusu algiliyor test viruslerinde bile basarili bilgilerinize arkadaslar

Tyrann

Tyrann

Üye
teşekkürler,markette 2.0 sürümü mevcut.oyun modu çok güzel

furkan5800

furkan5800

Üye
    Konu Sahibi
hlldll

hlldll

Üye
Pc'de bi harika bu program :eller:

PremiumLife

PremiumLife

Üye
bu simdi anti virus deilmi yani yanina avg yuklesek bisi olurmu

hakjan01

hakjan01

Üye
inşallah pc deki ile aynı performansa sahiptir. Dostum teşekkürler :oke:

furkan5800

furkan5800

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncellendi Arkadaşlar :)

insspire

Üye
Gizlilik kilitleyiciyi aktif ettiğimde galerimdeki resimleri göstermiyor. Resimleri kitliyorsun tekrar kilidi açtığında resimler ortada yok. Albüm içindeki ne resmi nede videoyu göremiyorum. nasıl çözeebilirim bu sorunu... Kaldırdım fakat sorun devam ediyor.

garfield457

Üye
teşekkürler kanki.

furkan5800

furkan5800

Üye
    Konu Sahibi
Gizlilik kilitleyiciyi aktif ettiğimde galerimdeki resimleri göstermiyor. Resimleri kitliyorsun tekrar kilidi açtığında resimler ortada yok. Albüm içindeki ne resmi nede videoyu göremiyorum. nasıl çözeebilirim bu sorunu... Kaldırdım fakat sorun devam ediyor.

Boyle bir sorun mevcut degil bende.

yeauw

yeauw

Üye
teşekkürler

personable

personable

Üye
Bendeki sürüm 3.1

Üst Alt