Adını Hatırlayamadığım Gençlik Filmi


technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili arkadaşlar umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
Eskiden star tv de bir gençlik filmi izlemiştim. Filmde iki erkek lisenin en favori kızına aşık olur. Erkeklerden biri güçlü ve serttir. Fakat kızı diğeri tavlar. Daha sonra aynı erkek, güçlü ve sert olan erkeğin kız kardeşine aşık olur onu mezuniyet balosuna davet eder. Sert erkek çok sinirlenir. Böyle bir filmdi. Fakat ismini hatırlayamıyorum. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
 
arslan3332

arslan3332

Üye
Yerli - Yabancı ?
Dizi - Sinema ?
 

technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Yabancı gençlik filmi
 
sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
Boşver sen onu Netflix filmi olan ''Oh! Ramona''yı izle bence :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt