Adam harbiden prof :D

Enes

Enes

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube;zsKwAeiu5ms]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zsKwAeiu5ms[/video]

yapıştırdı voleyi :D

- - - Eklendi - - -

Video Türkiye'den değil siyasi falan filan olmasın :)

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
:alkis

x-scarface

x-scarface

Üye
Türkiye de de gördüm ben bu kadar usta :D

• Beğen
Tepkiler: Enes
Mert

Mert

Üye
Brezilyalıların ruhuna işlemiş futbol :D

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
Videoyu bulamadım adamın biri sol ayağının dışıyla yumuşatıp düşürmeden sağ ayakla atıyor du nerde yahu bu video :ah

x-scarface

x-scarface

Üye
Bulabilirsem hemen atarım :pc:

Keşke indirseydim o zaman :off:

Türe

Türe

Üye
:aha:

• Beğen
Tepkiler: Enes
M. tAHA

M. tAHA

Üye
:hmmm ilginç

M. tAHA

M. tAHA

Üye
hmax dan hesaplarsak bi aykirikik yok ama yercekimi olayi sakincali :hmmm

M. tAHA

M. tAHA

Üye
Gecen bimere dilekce yazdim adamlar cevpta tonlarca anayasanin maddelerini siralamislar ;D bende okumaya bile erindim arastirmadim :kop2:

M. tAHA

M. tAHA

Üye
Sanki anlican :birak:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt