Adalet Nerede !?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
    Konu Sahibi
Adalet Nerede !?
http://www.maxicep.com/maxicep-yarismalari/en-iyi-kullanici-adi-yarismasi-part-2-oylama-12tl-odullu-726387.html
Verdiğim linkteki yarışmada bende yarışmacıydım ve kendime oy attığım için elendim. Üstelik yarışma kurallarında hangi şartlarda elenileceği özellikle belirtilmesine rağmen bu o şartlar arasında yoktu. Madem elenme sebebiydi bununda açıkça belirtilmesi gerekirdi. Yani kurallarda belirtilmeyen sebepten dolayı elendim. Bu apaçık ortada.
Ayrıca şöylede bişey var; Bu yarışma bikaç gün öncede düzenlenmişti ve o yarışmada kendine oy atan bi üye var ve ona karşı elendiğine dair hiç bir açıklama yok. Elenmeniş yani. Bu çifte standart değilde nedir ? Bu moderatörlerin adaleti bu kadar işte. Benim bu tepkim ödül için deil adaletsizlik için !

• Beğen
Tepkiler: alaStar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Eğer kendine oy veren "elenir" ibaresi yoktu ise evet haksızlık var ortada. Kendine oy vermek yasak ya da verenlerin oyu sayılmayacak denilmesi elenmen gerektiği göstermez bence.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
    Konu Sahibi
Kendinize oy veremezsiniz ibaresi vardi.zaten bu elenme sebebi olsaydi ilk yarismadaki kisi elenirdi

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
adalalet mizamda

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
    Konu Sahibi
adminler nerde

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
adminler tatilde

anılbaran

anılbaran

Üye
Yöneticiler de tatilde şuan hep beraber bodrumdayız.

paradox07

paradox07

Üye
Buluşmada pınar fevzi abiye sormuştu,bence de direkt olarak elenmemeliydiler.çünkü kimsenin haberi yok kendine oy atılacağı zaman eleneceğinden.hatta fevzi abiye diyecektim forumda kaos çıkacak diye de laf karıştı araya :) hadi hayırlısı bakalım :)

doctorrr

doctorrr

Üye
ya arkadaş niye bunu memleket meselesi haline getiriyosunuz ki 12 liranın ne açı ne tokusunuz

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
    Konu Sahibi
Buluşmada pınar fevzi abiye sormuştu,bence de direkt olarak elenmemeliydiler.çünkü kimsenin haberi yok kendine oy atılacağı zaman eleneceğinden.hatta fevzi abiye diyecektim forumda kaos çıkacak diye de laf karıştı araya :) hadi hayırlısı bakalım :)

sen gel bide bunu pinara anlat. hayir bide haksizlik yapildigini kabul etmiyolar

- - - Eklendi - - -

ya arkadaş niye bunu memleket meselesi haline getiriyosunuz ki 12 liranın ne açı ne tokusunuz

arkadasim bn yazinin sonunda belirttim benim derdim yarisma deil buradaki adaletsizlik diye

paradox07

paradox07

Üye
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Bodrum resmi koyacaktım google bodrum yazınca hep bodrum ilini gösteriyo

paradox07

paradox07

Üye

haksizlarin yanindayim derken ?

pardon yanlış söylemişim,ezilenlerin yanındayım yani :) sen anladın işte nasıl toparlayacağımı bilemedim:d:.bir şey dikkatimi çekti de orada elenirsiniz ibaresi var.acaba o sonradan mı eklendi yoksa önceden beri var mıydı emin olamıyorum :bilmm fevzi abi gelsin de müdahale eder o.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
    Konu Sahibi

pardon yanlış söylemişim,ezilenlerin yanındayım yani :) sen anladın işte nasıl toparlayacağımı bilemedim:d:.bir şey dikkatimi çekti de orada elenirsiniz ibaresi var.acaba o sonradan mı eklendi yoksa önceden beri var mıydı emin olamıyorum :bilmm fevzi abi gelsin de müdahale eder o.

sonradan eklendi onceden yoktu.40 kere baktigim icin ezberledim yani :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Yarışama zaten ödllü degil ödüllü olsaydı 5 tl yav 5 tl için töbe töbe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Konuya da belirttim. Yarışmanın kurallarına uymamışsınız. Kendinize oy kullanamazsınız denilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...