actıgım konular google de cıkmıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
actıgım konular google de cıkmıyor...
arkadaslar benım kendıme aıt bır sıtem var yaklasık 1.5 yada 2 yıl oldu normalde google de arama yaparken altta cıkanlarda sıtemın adı cıkıyor
ama forumda actıgım konular cıkmıyor bunun nedenı ne olabılır ne yapmam lazım maxıcep te konular 1 yada 2 saat te google de cıkıyor bende boyle olmasını ıstıyorum ..,..

yardım edersenız sevınırım arkadaslar

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
yardım edecek kımse yokmu cok acıl

MrExpert

MrExpert

Üye
Google nin botları. Sitene gelip günlük yada aylık indexleme yaparlar merak etme en fazla bir ay a indexleme yapar ayrıca sana tavsiyem adwors ü öğren biraz bu arada sitenin linkini atarmısın ?

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
cevap ıcın
:tşk:
sıtem tr gg uzantılıdır oyle cok ıyı bır sıte degıl ama bos kaldıkca ugrasıyorum

şoyle bır sey yapsam olurmu sıtemap programları var o programla her gun sıte harıtası cıkarsam işe yarar mı

MrExpert

MrExpert

Üye
cevap ıcın
:tşk:
sıtem tr gg uzantılıdır oyle cok ıyı bır sıte degıl ama bos kaldıkca ugrasıyorum

şoyle bır sey yapsam olurmu sıtemap programları var o programla her gun sıte harıtası cıkarsam işe yarar mı

Pek sanmam :hmmm

deforze

deforze

Üye
tr.gg uzantılı bir site pek fazla tutmaz bu işlerden para kazanmak istiyorsanız elinizi taşın altına sokacaksınız bu işler kendini geliştirmeyle başlar size önerim yıllık 6 tl ye .org uzantılı domain alıp ücretsiz bir host sitesindende host alıp kurcalamanız olacaktır örnek wordpress kurup bir blog oluşturabilirsiniz wordpress in seo su gayet başarılıdır ve google sever isminizsoyisminiz.org seklinde bir wordpress bloguyla bu ise baslayabilirsiniz. Tr.gg eskiden iyiydi ama su an cok reklam var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt