Açtığım Konu Anlamsızca Silindi

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Açtığım Konu Anlamsızca Silindi
Az önce android internet uygulamaları kategorisine UC Browser'in yeni türkçe versiyonunu market linkiyle beraber paylastim ancak bana gelen bildirim de bu konumun başka bir kategoriye taşındığını nedeninin ise forum kurallarına uymam gerektiği seklinde yazıyordu. Ancak actigim konu hicbir yere tasinmamis tamamen silinmis nedeni nedir? Ve actigim konuda hangi kurala uymamisim onu merak ettim?

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Bildirim yapılan mesajı okursanız belirtildi gerekçesi ve konu kurallarına göreveriyorsanız silinmez.

Android Bölümü Paylaşımları Hakkında - MaxiCep
Bildirim de sadece konu açma kurallarına uyunuz yazıyor. Üzerine tıklayınca da Hata - istediğiniz sayfaya ulaşılamadı diye hata veriyor yani konu silinmiş. Simdi soruyorum konunuz farklı bir kategoriye taşındı diyor da neden siliniyor? Ayrıca silinme nedeni ne actigim konuda herhangi ters bir durum yok konumu kim şimdiyse aksam alkolü fazla kaçırmış sanırım.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bildirim de sadece konu açma kurallarına uyunuz yazıyor. Üzerine tıklayınca da Hata - istediğiniz sayfaya ulaşılamadı diye hata veriyor yani konu silinmiş. Simdi soruyorum konunuz farklı bir kategoriye taşındı diyor da neden siliniyor? Ayrıca silinme nedeni ne actigim konuda herhangi ters bir durum yok konumu kim şimdiyse aksam alkolü fazla kaçırmış sanırım.
Taşınmış demek ile yapılan işlem sistemde aynı, şimdi kuralları öğrenmişsinizdir umarım.

Konuyu ben sildim bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmamayı öğrenirseniz sevinirim. Ters bir durum yok ancak kurallara uygun olmayan bir konu var ,Kuralları iyice okuyunuz

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Taşınmış demek ile yapılan işlem sistemde aynı, şimdi kuralları öğrenmişsinizdir umarım.

Konuyu ben sildim bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmamayı öğrenirseniz sevinirim. Ters bir durum yok ancak kurallara uygun olmayan bir konu var ,Kuralları iyice okuyunuz
Taşımayla silmeyi MaxiCep ayni kavram olarak görüyor demek ki. Sizin sistem de bazı tuhaflıkları varsa bu benim suçum değil.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Taşımayla silmeyi MaxiCep ayni kavram olarak görüyor demek ki. Sizin sistem de bazı tuhaflıkları varsa bu benim suçum değil.
Arkadaşım konuyu uzatmamanızı tavsiye eder diğer üyeler gibi kuralara uymanızı önerir keyifli forumlar dilerim.

Üst Alt