Açtığım blog sayfası google aramalarında çıkmıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Açtığım blog sayfası google aramalarında çıkmıyor?
Büyük ihtimalle konuyu yanlış yere açtım ama :(

Arkadaşlar bugün bir blog açtım herşey çok güzel iyi hoş ama blog google aramalarında çıkmıyor ne yapmam gerekiyor acaba? Yardıma ihtiyacım var somuru:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Belki daha cok mesaj yazılması gerekiyordur üst konu olması için

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
zannetmiyorum ya :( google aramalarında hiç çıkmıyor google blog sayfasına da ekledim falan ama yok valla :(

sempaticafe

Üye
açtığın sayfa konusu ne ? Özgün içerik mi google de hangi kelime ile aratıyorsun? Konu Açar açmaz google indexlemez. Zamanla çıkar. Google de şu şekilde arama yap. Site:siteadresin.com site adresinde www. Olmadan.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

bloğum bu az önce arattım yine çıkmadı türkçe karakterle ara uyarısı çıktı ona tıkladım geldi arama sonuçlarında ama her defasında bunu mu yapacağım şimdi?

sempaticafe

Üye
benim tarifim aramada google de çıkan sayfalarının index ledigi anlamına gelir. Birinci sayfada çıkması için hiç bir sayfada bulunmaması gerekir ordaki aradigin kelimenin. Yarın detaylı bakarız tel dan zor oluyor iyi geceler.

NEXUS

NEXUS

Üye
google arama da çıkması için hit alması gerekir büyük ölçüde tıklanma olursa google arama da çıkar ve hit arttıkça google aramalarında üstte çıkar :) fakat tıklanma sayısı olmassa google aramalarındada gözükmez.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Benimde blogum var ilk açtıgımda aynı sorun vardı.2000 tıklanmayı geçince aramada 3-4. Sıralara gelmeye başladı.Tabi içerik özgünlüğüyle alakalı.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
sağolun gerçekten, inşallah yardımlarınızı bekliyorum ne yaptıysam isim ve içerik olarak aradığım vakit aramalarda çıkmıyor ?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
sağolun gerçekten, inşallah yardımlarınızı bekliyorum ne yaptıysam isim ve içerik olarak aradığım vakit aramalarda çıkmıyor ?

Benimde blogum var konulari aratinca cikmiyor ama konularim hit aliyor nasil buluyorlar konulari bilmiyorum :D

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Benimde blogum var konulari aratinca cikmiyor ama konularim hit aliyor nasil buluyorlar konulari bilmiyorum :D
ben daha dün açtım şuan görüntülenme sayısı 186 ama işte google aşamalarında çıkmıyor bloğu açtığıma dair google'a bildiri gönderdim bloğum şahsıma ait olduğuna dair onaylar verdim sistem onayladı falan ama google aramalarında çıkmıyor işte sadece türkçe yayınlarda ara uyarısı geldi ona tıkladım öylelikle blog içindeki yazılardan bi kaçı sonuçlandı gerisi yok nasıl olacak Bilmiyorum :bilmm

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
ben daha dün açtım şuan görüntülenme sayısı 186 ama işte google aşamalarında çıkmıyor bloğu açtığıma dair google'a bildiri gönderdim bloğum şahsıma ait olduğuna dair onaylar verdim sistem onayladı falan ama google aramalarında çıkmıyor işte sadece türkçe yayınlarda ara uyarısı geldi ona tıkladım öylelikle blog içindeki yazılardan bi kaçı sonuçlandı gerisi yok nasıl olacak Bilmiyorum :bilmm

Bende blog ismini yazinca cikiyor ama konu isimlerini yazinca cikmiyor nedense :)
Heralde biraz zaman gerekiyor.
İlk gunlerde adsense bolumune girince sayfaniz uygun degil yaziyordu su anda uygun o nasil oldu onuda bilmiyorum :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Bende blog ismini yazinca cikiyor ama konu isimlerini yazinca cikmiyor nedense :)
Heralde biraz zaman gerekiyor.
İlk gunlerde adsense bolumune girince sayfaniz uygun degil yaziyordu su anda uygun o nasil oldu onuda bilmiyorum :)
adsense şu reklamla ilgili olan kısım olsa gerek ilk 6ay aktif değilmiş yani uygun görünmüyormuş dün bende Baktım da benimki de uygun görünmüyor Malesef :bilmm

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
adsense şu reklamla ilgili olan kısım olsa gerek ilk 6ay aktif değilmiş yani uygun görünmüyormuş dün bende Baktım da benimki de uygun görünmüyor Malesef :bilmm

Benimki 3. Gunde uygun oldu kayıt yapın filan diyor ama gunluk hit sayısı yukselirse kayıt olurum artık su anda gunluk 50 civarı :)

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yasak değilse çeşitli forumlarda imzana blogun linkini koy belki olurda merak eden olur :)

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Hemen çıkcağını sanmıyorum

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Benimki 3. Gunde uygun oldu kayıt yapın filan diyor ama gunluk hit sayısı yukselirse kayıt olurum artık su anda gunluk 50 civarı :)
hmm gayet iyi aslında dediğim gibi ben dün açtım finaller başlıyor 1-2 hafta ara veririm ondan sonra tam gaz devam :tebessüm: google aramalarında görünse sorun yokta işte görünmüyor işte :angry:

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Yasak değilse çeşitli forumlarda imzan! blogun linkini koy belki olurda merak eden olur :)
yukarıdaki mesajlarımın birinde bir delinin kaleminden yazıyor blog sayfam orası işte bakmanızı tavsiye ederim, şu sıra sınavlardan dolayı pek ilgilenemeyeceğim ama sınavlardan sonra hemen hemen %100 bi yükseliş yapmayı düşünüyorum :sirit: :eller:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve B.A.R.O.N
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yukarıdaki mesajlarımın birinde bir delinin kaleminden yazıyor blog sayfam orası işte bakmanızı tavsiye ederim, şu sıra sınavlardan dolayı pek ilgilenemeyeceğim ama sınavlardan sonra hemen hemen %100 bi yükseliş yapmayı düşünüyorum :sirit: :eller:

Anasayfada yazılarının tamamı görünmüyor yani konuya girmek gerekiyor, onu senmi ayarladın?
Bende bütün konu gozukuyor ana sayfada

Üst Alt