Acill Yardımmm su bayramın hatrınaa

• 16 Kasım 2010
  • 1317 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aynı sorun bendede var ya sim kartı takın diyor. sonra telefon kapanıp açılacak diye bi yazı çıkıyor. tamam a basınca telefon kapanıp açılıyor ve hatsız tercihinde başlıyor. beylerr bende de bu sorun oluyor 2 gündür önceden yoktu ne yapmam gerek lüttfennn yardımm bana

beyler ingilizce siteleri okudum teli degistiryorlarmıs ne yapmam gerek bu hatası olan arklar ne yapıyrr lütfen bayram diye elim kolum da bağlı bişe yapamıyorum cok canım sıkıldı bir yardımm

Yazan: fastson3
  2. sim kartını degistir sorun eskı sımkartları desteklememesınden dir

3. Güncelleme bölümünde önemli diye bir güncelleme var,onu yükledinizmi,yükelemediyseniz yükleyiniz sorun düzelecektir.Düzelmezse servise verip yazılımı güncellettiriniz,bendede vardı güncelletirince problem kalmadı.

4. sagolun beyler.ben telefondaki güncellemeyi yükledim telefonda bulunan yazılım güncelleştirme bölümününden. İnternette nokia sitesinden benim telefon sürümüne baktım yazılım sürümü 011.012 yani en son görünüyr onun haricinde mi yüklüyor servis internette olmayan??

5. inş.. ole düzeliyordur

6. firmware güncelleme değil yazılım güncelleme arkadaşın bahsettiği. versiyonlar hepsinin aynı son güncelleme çıkmadı henüz. yazılım güncelleme kısmında önemli diye uyarı veriyor onu kuracaksın...

7. yazılım güncelleme yaptım ama devam ediyor.N8 kullanıp bu sorunu düzeltebilen var mı acaba

8. walla bilemiyorum telefonu alalı 5 gün oldu daha bir kez dahi kitlendiğini görmedim....yanlız şunu diyebilirim telefon kitlenirse açma kapama düğmesine 10 sn ye filan basılı tutun cihaz resetliyormuş kendini...

9. kardeş ne yaptın buldunmu bir çözüm aynı sorun bendede çıktı paylaşırsan sevinirim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 12:36