Acill Yardımmm su bayramın hatrınaa

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fastson3

Üye
    Konu Sahibi
Acill Yardımmm su bayramın hatrınaa
aynı sorun bendede var ya sim kartı takın diyor. sonra telefon kapanıp açılacak diye bi yazı çıkıyor. tamam a basınca telefon kapanıp açılıyor ve hatsız tercihinde başlıyor. beylerr bende de bu sorun oluyor 2 gündür önceden yoktu ne yapmam gerek lüttfennn yardımm bana

beyler ingilizce siteleri okudum teli degistiryorlarmıs ne yapmam gerek bu hatası olan arklar ne yapıyrr lütfen bayram diye elim kolum da bağlı bişe yapamıyorum cok canım sıkıldı bir yardımm

kaan_tk

Üye
sim kartını degistir sorun eskı sımkartları desteklememesınden dir

grolof

Üye
Güncelleme bölümünde önemli diye bir güncelleme var,onu yükledinizmi,yükelemediyseniz yükleyiniz sorun düzelecektir.Düzelmezse servise verip yazılımı güncellettiriniz,bendede vardı güncelletirince problem kalmadı.

fastson3

Üye
    Konu Sahibi
sagolun beyler.ben telefondaki güncellemeyi yükledim telefonda bulunan yazılım güncelleştirme bölümününden. İnternette nokia sitesinden benim telefon sürümüne baktım yazılım sürümü 011.012 yani en son görünüyr onun haricinde mi yüklüyor servis internette olmayan??

SilentOne

SilentOne

Üye
inş.. ole düzeliyordur

erkara_64

sagolun beyler.ben telefondaki güncellemeyi yükledim telefonda bulunan yazılım güncelleştirme bölümününden. İnternette nokia sitesinden benim telefon sürümüne baktım yazılım sürümü 011.012 yani en son görünüyr onun haricinde mi yüklüyor servis internette olmayan??

firmware güncelleme değil yazılım güncelleme arkadaşın bahsettiği. versiyonlar hepsinin aynı son güncelleme çıkmadı henüz. yazılım güncelleme kısmında önemli diye uyarı veriyor onu kuracaksın...

fastson3

Üye
    Konu Sahibi
yazılım güncelleme yaptım ama devam ediyor.N8 kullanıp bu sorunu düzeltebilen var mı acaba

erkara_64

yazılım güncelleme yaptım ama devam ediyor.N8 kullanıp bu sorunu düzeltebilen var mı acaba

walla bilemiyorum telefonu alalı 5 gün oldu daha bir kez dahi kitlendiğini görmedim....yanlız şunu diyebilirim telefon kitlenirse açma kapama düğmesine 10 sn ye filan basılı tutun cihaz resetliyormuş kendini...

emredel

emredel

Üye
kardeş ne yaptın buldunmu bir çözüm aynı sorun bendede çıktı paylaşırsan sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt