Açılan konular sitenin formatına uymuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Açılan konular sitenin formatına uymuyor.
bu gün günlerdir ilk defa girebiliyorum vede konuyu asıl açış amacım herkesin telefon değil mizah tartışması forum herşeye açık ama bu forumun aktif konularının sürekli mizah konu dışı olmasına isyan ediyorum kazan kaldırıyorum yeter ya ne bu bi günde en az 15 konudan 10'u mizah/konu dışı(konu dışı çok değil ama mizah bölümü azmışa benziyor.) :box: zaten dosya paylaşanda hayır yok paylaşıma saygı gösterende saygı yoookyani kısacası ilk üye oluşumda her gün mutlaka maxi'ye girer zevkle post atardım bu gün çok değişmiş.artık pek hevesim kalmadı(postlarıma bakarsanız uyarılarımda hep kimsenin hevesini kırmak istemediğimi belirtmiştim.)

Clausius Clapeyron

Üye
Originally posted by salihyet@Nov 14 2005, 06:17 PM
bu gün günlerdir ilk defa girebiliyorum vede konuyu asıl açış amacım herkesin telefon değil mizah tartışması forum herşeye açık ama bu forumun aktif konularının sürekli mizah konu dışı olmasına isyan ediyorum kazan kaldırıyorum yeter ya ne bu bi günde en az 15 konudan 10'u mizah/konu dışı(konu dışı çok değil ama mizah bölümü azmışa benziyor.) :box: zaten dosya paylaşanda hayır yok paylaşıma saygı gösterende saygı yoookyani kısacası ilk üye oluşumda her gün mutlaka maxi'ye girer zevkle post atardım bu gün çok değişmiş.artık pek hevesim kalmadı(postlarıma bakarsanız uyarılarımda hep kimsenin hevesini kırmak istemediğimi belirtmiştim.)
[post=209449]Quoted post[/post]​
slm. Sitenin açılmama sorunu yüzünden (kısa sürede sorun düzelecekmiş) siteye dosya eklemesi yapmıyordum, ama bugün bir kaç tane ekleme yaptım. Fakat ilgi az gözüküyor yada site yine açılmama yaptıysa kimse fark etmemişte olabilir. Sitenin açılmama sorunu tam hallolsun düzelir bence. İçerik olarak zengin bir içeriğe sahip olabilecek üye sayısı barındıran bir site çünkü. iyi akşamlar...

Zero

Zero

Üye
Bir sitedeki aktivitenin yapısını üye profili belirler buna müdahale etmek yada eleştirmek çok anlamlı değil. Eğer daha çok mizah görüyorsanız bu yine üyelerin seçimidir, diğer türlü bahsigeçen bölümlerin kapatılması gibi seçenek kalıyor ki bu seçiminde pek mantıklı olduğu söylenemez. Geçmiş dönemlere göre Mobil cihaz kullanıcılarının bilgi seviyesinin değiştiğini, bilgiye çok daha kolay ulaşabildiğini, paylaşım olanaklarının da oldukça geliştiğini de gözden kaçırmamak gerekir.

Program paylaşımı konusunda ise site oldukça yeterli durumdadır ve güncelliğini korumaktadır. Teknik sorunların ortadan kalkması ile birlikte bu konuda hiçbir sorun kalmayacaktır.

Eğer mizah dışındaki konulara ilgi duyan arkadaşlar mizahsever arkadaşlar kadar gayretli olurlarsa, ilgi duydukları alanlara yönelik konular açar veya mevcut konularla ilgilenirlerse bir sorun kalacağını sanmıyorum.
Telefonlar, programlar sorunlar vs ile ilgili olarakta halen pek çok konu açılıyor hatta birçok soru yanıtsız bekliyor.
Bende tecrübeli üyelerimizi ihtiyaç duyan arkadaşlarımıza daha fazla yardımcı olmaları gerektiği konusunda eleştiriyorum. : )

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Mizah bölümünün ve diğer bölümlerin olmadığını sadece Cep telefonları üzerine topiclerin olduğunu düşünün, öyle olsa sıkılmaz mısınız? elbette ki sıkılırsınız, sıkılmam diyen adam yalan söyler.

İşte Mizah ve diğer bölümler bizlerin sitede sıkılmaması için hoş bir vakit geçirmemiz + sitenin aktifliği için açılmıştır. Unutmayınız ki bir sitenin aktif olmasındaki en büyük etken üyelerdir.

CooL'n'Quiet

Üye
arkadaşlar fıkraları bir baslık altında toplasak?
her yeni fıkra için yeni başlık açmak gercektende hoş durmuyo..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O zaman mizah eğlence bölümünü kapatalım..??

Konu dışında bir üst konu yeterli olur değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt