[Acil] yardımınız lazım

• 1 Nisan 2013
  • 742 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar merhaba.Birkaç saat önce derste olay oldu.Telefonuma mesaj geldi falan üstüste bende acil birşeydir diye falan baktım,bakmaz olaydim.meğerse bankadanmis sonra hoca gördü sen bittin falan dedi sözlüme 0 ve telefonu alıp cope attı üstüne işemek isteyen var mı dedi tabi sustum birşey demedim sonra annemin telefonunu istedi verdim açtı abarttı işte falan cezasıni çekeceksın dedi sonra telefonu temiz şekilde verdi yemin ettirdi.Sizce ne yapmalıyım ?

Yazan: MrTech
  2. fazla abartmış yönetime şikayet et

3. En güvendiğin 2,3 arkadaşınında şahitliğiyle birlikte Milli eğitime dilekçe yaz o öğretmenin hakkında soruşturma başlatılır. 'üzerine işemek isteyen var mı' ne demek yahu!

4. abi bi hocayla konuşmuştum onu demeyi unuttum peki dilekçe yazsam birşey yapamaz di mı

5. Hiç birşey yapamaz güzel kardeşim sen merak etme o söylediği cümle ağır hakarete girer ve cezasını alacaktır.

6. Ayıp be bide üstüne mi işetecekti! Bizim okulda telefon yakaladılar mi bazı hocalar görmemezlikten geliyor, bazıları, alıyor ailesini arıyor, bazıları da alıyor sonra geri veriyor. Bence şikayet et.

7. O olayı abarta abarta anlattı anneme simdi aksama kavga falan edicem.Arkadaşlarım uzaklaştırma alırım diye korkuyor bilmiyorum abi bi düşünücem bu dilekçe olayını

- - - Eklendi - - -

yönetim bilmiyorum ama aras abinin dediği daha doğru gibi

- - - Eklendi - - -

Bizim çoğu hoca görmeyip almıyor ama bu hoca çok şey ya birde sonra gelmiş bahsediyor yok anne babanin parasını boşuna yiyorsunuz falan sinir oldum ya

8. ben derste hocanin gozu onunde aciyom teli :D

9. bu hoca tam abarttı ama

- - - Eklendi - - -

başka fikri olan yok mu

- - - Eklendi - - -

???

10. Aras abinin dediği gibi yap

11. üstüne işemek isteyen var mı ,demez yaa nisan 1 mi buda :hmmm

12. Valla öyle dedi 1 nisan falan degil.

13. Amaannn inanmıyorum dostum ,refleks oldu 1 nisan olayı ,nerde farklı bi durum görsem kesin 1 nisan gözüyle bakıyorum hep sizin yüzünüzden :ehe

14. Önemli degil. (:

15. daha bugün hoca elimde gördü almadı bencede fazla abartmış

16. yerinde olsam bişey yapmazdım çünkü benzer bir olay başıma geldi ve ben haklı olduğum halde ceza aldım sınıfım falan değiştirildi öğretmenler kendi aralarında anlaşmış haksız çıkardılar beni boşver Allah'ından bulsun.

17. :oke: öğretmenin herzaman arkasında okul var. adamı okulda perişan ederler sôzlù notlarıyla :D

Joker bunu beğendi.
  18. Bütün öğretmenlerle aram iyiydi onların favori öğrencisiydim hesapta hepsi öyle diyodu kötü günümde hepsi vurdu tekmeyi neticeme :ehe Asla bi hocaya güvenme :oke:

19. eweet bunları yapmaya hakkı yoq Sadece Telefonu alip müdüre vermesi gerek ordan da annen veya baaban alır veya verirlerse sen alırsın :hmmm

20. Evet birde öyle düşünüyorum

Joker bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 08:33