[Acil] yardımınız lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
[Acil] yardımınız lazım
Arkadaşlar merhaba.Birkaç saat önce derste olay oldu.Telefonuma mesaj geldi falan üstüste bende acil birşeydir diye falan baktım,bakmaz olaydim.meğerse bankadanmis sonra hoca gördü sen bittin falan dedi sözlüme 0 ve telefonu alıp cope attı üstüne işemek isteyen var mı dedi tabi sustum birşey demedim sonra annemin telefonunu istedi verdim açtı abarttı işte falan cezasıni çekeceksın dedi sonra telefonu temiz şekilde verdi yemin ettirdi.Sizce ne yapmalıyım ?

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
fazla abartmış yönetime şikayet et

x-scarface

x-scarface

Üye
En güvendiğin 2,3 arkadaşınında şahitliğiyle birlikte Milli eğitime dilekçe yaz o öğretmenin hakkında soruşturma başlatılır. 'üzerine işemek isteyen var mı' ne demek yahu!

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
En güvendiğin 2,3 arkadaşınında şahitliğiyle birlikte Milli eğitime dilekçe yaz o öğretmenin hakkında soruşturma başlatılır. 'üzerine işemek isteyen var mı' ne demek yahu!

abi bi hocayla konuşmuştum onu demeyi unuttum peki dilekçe yazsam birşey yapamaz di mı

x-scarface

x-scarface

Üye
abi bi hocayla konuşmuştum onu demeyi unuttum peki dilekçe yazsam birşey yapamaz di mı
Hiç birşey yapamaz güzel kardeşim sen merak etme o söylediği cümle ağır hakarete girer ve cezasını alacaktır.

BYFECI

BYFECI

Üye
Ayıp be bide üstüne mi işetecekti! Bizim okulda telefon yakaladılar mi bazı hocalar görmemezlikten geliyor, bazıları, alıyor ailesini arıyor, bazıları da alıyor sonra geri veriyor. Bence şikayet et.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Hiç birşey yapamaz güzel kardeşim sen merak etme o söylediği cümle ağır hakarete girer ve cezasını alacaktır.

O olayı abarta abarta anlattı anneme simdi aksama kavga falan edicem.Arkadaşlarım uzaklaştırma alırım diye korkuyor bilmiyorum abi bi düşünücem bu dilekçe olayını

- - - Eklendi - - -

fazla abartmış yönetime şikayet et

yönetim bilmiyorum ama aras abinin dediği daha doğru gibi

- - - Eklendi - - -

Ayıp be bide üstüne mi işetecekti! Bizim okulda telefon yakaladılar mi bazı hocalar görmemezlikten geliyor, bazıları, alıyor ailesini arıyor, bazıları da alıyor sonra geri veriyor. Bence şikayet et.

Bizim çoğu hoca görmeyip almıyor ama bu hoca çok şey ya birde sonra gelmiş bahsediyor yok anne babanin parasını boşuna yiyorsunuz falan sinir oldum ya

furkan5800

furkan5800

Üye
ben derste hocanin gozu onunde aciyom teli :D

Metin MF

Metin MF

Üye
Aras abinin dediği gibi yap

iPandemonium

iPandemonium

Üye
üstüne işemek isteyen var mı ,demez yaa nisan 1 mi buda :hmmm

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Amaannn inanmıyorum dostum ,refleks oldu 1 nisan olayı ,nerde farklı bi durum görsem kesin 1 nisan gözüyle bakıyorum hep sizin yüzünüzden :ehe

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Önemli degil. (:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
daha bugün hoca elimde gördü almadı bencede fazla abartmış

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Arkadaşlar merhaba.Birkaç saat önce derste olay oldu.Telefonuma mesaj geldi falan üstüste bende acil birşeydir diye falan baktım,bakmaz olaydim.meğerse bankadanmis sonra hoca gördü sen bittin falan dedi sözlüme 0 ve telefonu alıp cope attı üstüne işemek isteyen var mı dedi tabi sustum birşey demedim sonra annemin telefonunu istedi verdim açtı abarttı işte falan cezasıni çekeceksın dedi sonra telefonu temiz şekilde verdi yemin ettirdi.Sizce ne yapmalıyım ?
yerinde olsam bişey yapmazdım çünkü benzer bir olay başıma geldi ve ben haklı olduğum halde ceza aldım sınıfım falan değiştirildi öğretmenler kendi aralarında anlaşmış haksız çıkardılar beni boşver Allah'ından bulsun.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
yerinde olsam bişey yapmazdım çünkü benzer bir olay başıma geldi ve ben haklı olduğum halde ceza aldım sınıfım falan değiştirildi öğretmenler kendi aralarında anlaşmış haksız çıkardılar beni boşver Allah'ından bulsun.

:oke: öğretmenin herzaman arkasında okul var. adamı okulda perişan ederler sôzlù notlarıyla :D

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
:oke: öğretmenin herzaman arkasında okul var. adamı okulda perişan ederler sôzlù notlarıyla :D
Bütün öğretmenlerle aram iyiydi onların favori öğrencisiydim hesapta hepsi öyle diyodu kötü günümde hepsi vurdu tekmeyi neticeme :ehe Asla bi hocaya güvenme :oke:

hikmet366

hikmet366

Üye
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Evet birde öyle düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Joker
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...