acıl yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
acıl yardım :(
nokıa e 6 telefonumda x plore ıle bı kac sey sıldım daha sonra genel sıstem hatası aldım mesaj merkezlerı falan sılındı galerıyede gırılmıyor yazılımıda guncelleyemıyrm formatta attım duzelmedı nolacak

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
burdan halledemezmıyım sıstem uygulamalarını yuklesem falan

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
burdan halledemezmıyım sıstem uygulamalarını yuklesem falan
BUrdan Derken? Hangi Uygulamayı Sildiniz ? Onu Bulsanız Bile Cihaz Hackli Olması LAzım Çok Uğraş Verirsiniz İşede Yaramaya Bilir Dead Flash ATma Basit İş Bİrşeyi Yok En Etkili En Sağlam YOlu.

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
ya ben x ploreden rastgele dosya sıldım hanı bu sıstem uygulamaları varya mıcrosof falan offıce onlar yok sılındı magazada yok ve galerıyede gıremıyorum yazılımda guncellenmıyr

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ya ben x ploreden rastgele dosya sıldım hanı bu sıstem uygulamaları varya mıcrosof falan offıce onlar yok sılındı magazada yok ve galerıyede gıremıyorum yazılımda guncellenmıyr
Tamam İşte Hard Format Attınız Halde Düzelmediyse Coredeki Dosyaları Sildiniz Galiba Yani Bunun Başka Yolu Yok Dead Flash Atacaksınız Düzelicek Telefon.Yada Dediğim Gibi Sİldiğiniz Dosyaları Geri Getireceksiniz Bir Şekilde Ki Bence İmkansız

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
offf ya :(

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
atamadıgım ıcın bılgısayar gereklı bu dedıgın ıcın ve hıc anlamıyrm

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
yok ıste sorunda bu ya ben sımdı telefonu hacklesem daha sonra sız bana sıstem uygulamaları hangılerı falan atabılırmısın mıcrocos offıce hanı bı ıse yaramıyor ama oyle duran uygulamalar magazada gıttı ya o yuklenmez demı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
yok ıste sorunda bu ya ben sımdı telefonu hacklesem daha sonra sız bana sıstem uygulamaları hangılerı falan atabılırmısın mıcrocos offıce hanı bı ıse yaramıyor ama oyle duran uygulamalar magazada gıttı ya o yuklenmez demı
Yükleneceğini Sanmıyorum Hata Verir Diğer Dosyalar Telefonda Olduğu İçin Ayrıca Sildiğiniz Dosya Sistem İle Akalıdır Ofis İle İlgili Olsa SOrun Olmaz Sistem Hatası Vermez Dead Flashsız Cihaz Düzelmez Hard Formatta Niye Düzelmedi Onuda Anlamadm Ama Yapacak Birşey YOk
Mağaza Yüklenir Aslında Denemek Lazım Kesinde Bişey Söyleyemem Forumda Vardır Ama Hack Lazım

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
hacklıyrm ben sız urda olun lutfennn

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
hackledım galıba

aysegulcırık

aysegulcırık