Acil yardım

• 19 Nisan 2011
  • 3144 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bir ay önce vodofone dan htc desire hd aldım arkadaşlar ilk başlarda herhangi bir problem yoktu ama bu son zamanlarda telefonla çektigim fotoğraflar ve videolar kendi kendine siliniyor neden olabilir arkadaşlar

Yazan: kaböz
  2. kamerayla ilgili bir proogram attınmı

3. hayır atmadım baya program var ama kamera ile ilgili yok

4. yüklediğin programlardan biri yapıyodur bunu kesinlikle

5. peki nasıl bulabilirim acaba

----------Eklendi @ 18:52:49 ---------- Yazıldı @ 18:52:08 ----------

hepsini kaldırmak istemiyorum

6. hafıza kartındamı siliniyo yoksa telin hafızasında mı ?

7. hafıza kartı

8. bende de bu sorun var. eğer sorunu başka bir kaynaktan çözebilirsen buraya da bilgi amaçlı yazman iyi olur.

9. Bir çözüm buldum arkadaşım anlatayım hafıza kartını biçimlendirdim(telefona takılıyken)sonra hafıza kartını cıkartıp kart okuyucu yardımıyla bilgisayara bağladım ve disk birleştirme yaptım şu an bir problem gözükmüyo inşallah yardımı dokunur arkadaşlar.

10. arkadaşlar bende de aynı sorun vardı muhtemelen telefonu PC ye bağladığınızda foroğrafların oldugu klasor yani dcim şeklinde yazılı hatırlayan eskiden bunun buyuk harfle oldugunu bilecektir eüer klasorunuz dcim olarak yazılı ise siz bunu DCIM olarak değiştirin sorun düzelecektir 2. alte3rnatif hafıza kartını biçimlendirin disk birleştirme yapın pc yardımıyla 3. alternatif telefonunuzun hafıza kattı dizininsde fotoğraflar yada müzikler dizininde .nomedia adında klasor varsa bu klasoru silin sorun cozulur...

11. teşekkürler arkadaşlar dosyasının ismini büyük harflerle yazınca sorunu çözdüm

12. evet kamerayla ılgılı program atmıstım ne yapmam lazım yardım edermısın ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 09:16