Acil Yardım Telefon Açılmıyorr !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Quoniam

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım Telefon Açılmıyorr !!!
Arkadaşlar Merhaba,

Ben androidde cok bilgili degilim ama telefon liqudsmoth romunu atmayı başardım. Sonra bu romun ustune
cynogean(???) rom attım. Açarken telefonda samsung gt-ı8160 yazıyor gerisi gelmiyor. Ne yapmalıyım lütfen
yardım edin odinle hiç iş yapmadım fakat yapabileceğimi düşünüyorum. İndirmem gereken şeylerin linkin atarsanız sevinirim . Teşekkür Ederim.

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Arkadaşım telefonun brick olmuş telefonun recovery moddan wipelerini yap sonra sammobilden telefonuna uygun stock romu indir odinle kur açılır Allahin izniyle

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
Stock rom at sorun çözülür

Enisina

Üye
recovery mod açılıyorsa hafıza kartına rom dosyasını atıp yükle bendede kernel yüklemiştim samsung yazısında kalıyordu.

Quoniam

Üye
    Konu Sahibi
recovery mod açılıyorsa hafıza kartına rom dosyasını atıp yükle bendede kernel yüklemiştim samsung yazısında kalıyordu.
Recovery mod açılıyor da stock romu recoveryden flashlayamadım

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Arkadasim bir önceki yorumumda belirttigim gibi yaparsan duzelir baska kimseyi dinleme sen

Enisina

Üye
Recovery mod açılıyor da stock romu recoveryden flashlayamadım
Dostum stock Romu değil liqudsmoth romunu flashla kemalcan akıllısına bakma o ne dediğini bilmiyor ne gerek var odine falan

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Arkadaşım telefonun brick olmuş telefonun recovery moddan wipelerini yap sonra sammobilden telefonuna uygun stock romu indir odinle kur açılır Allahin izniyle
Arkadaşım öyle uğraşmasına ne gerek var eski romunu recoveryden flashlarsa sorun çözülür eğer hafıza kartında eski romu yoksa kernel indirip yüklemesi lazım ;)
Arkadaşlar Merhaba,

Ben androidde cok bilgili degilim ama telefon liqudsmoth romunu atmayı başardım. Sonra bu romun ustune
cynogean(???) rom attım. Açarken telefonda samsung gt-ı8160 yazıyor gerisi gelmiyor. Ne yapmalıyım lütfen
yardım edin odinle hiç iş yapmadım fakat yapabileceğimi düşünüyorum. İndirmem gereken şeylerin linkin atarsanız sevinirim . Teşekkür Ederim.
eski romun hafıza kartı duruyor ise recoveryden flashla eğer durmuyorsa kernel indirip flashla sorun çözülecektir :cigara:

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Dostum en guvenilir olan yol benim dedigim gibi ama sen bilmeyen kisileri dinlemek istersen sen bilirsin

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye

Enisina

Üye
Dostum en guvenilir olan yol benim dedigim gibi ama sen bilmeyen kisileri dinlemek istersen sen bilirsin
senin ki en zor yol bizimkisi ise en basit ve en kolay yöntem çok bilmişlik taslama aynı şey benim başıma geldi ne konuşuyorsun bilmemiş diye.

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
senin ki en zor yol bizimkisi ise en basit ve en kolay yöntem çok bilmişlik taslama aynı şey benim başıma geldi ne konuşuyorsun bilmemiş diye.
Dostum sakin ol yoksa banlanacaksın :aman2:

Son düzenleme:

Quoniam

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tanıdık telefoncu ona verdi o yapacak dün baksaydım düzeltirdirdimde yinede sağolun eski rom yok ama tekrar indirip kursam olurmu

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Bak kardeşim arkadaş anlattığın şekilde yapamamis belliki burda senmi daha iyisin benmi polemiğine girmeyecegim ama sunuda bilki senin basina bir kez gelen olayi ben kac kez yasadim ama asla artislik yaptigimi dusunme

Death Punch

Death Punch

Üye
Cocuk gibisiniz :) yok.bnimki guvenilir fln :) simdi arkadasim telefona onceki romu kurmayi.dene.olmazsa odin.ile stock romu kur ;)

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Bişemi demek istiyorsun çocuk gibisin diyorsun ama dedigim şeyin aynısını diyorsun

Enisina

Üye
Tamam Beyler Yeter Uzatmayalım.

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Uzatmiyorum ama konuyla ilgisi olmayan bir arkadas gelip laf yapinca olmuyo yani