Acil Yardım lütfen Lg P970 mi . motorola motolux mu samsung Galaxy W mu çok arada kaldım ? ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaanbaba789

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardım lütfen Lg P970 mi . motorola motolux mu samsung Galaxy W mu çok arada kaldım ? ?
Arkadaşlar telefon alacagım alacagım telefonun dokunmatiği ve kamerası iyi olmasını istiyorum birde oyun program vs uygulamaları rahat çalıştırabilsin istiyorum sizce Lg P970 motorola motolux Galaxy W bütcem bu 3 telefona yetir sizce hangisini almalıyım şimdiden teşekkürler

15097

15097

Üye
bence wonder

mcalisir

Üye
Atrixi bi incele fiyat ayni wonderdn güzel

Kerim.

Kerim.

Üye
motoluxe bes para etmez.lg'nin sar degeri yuksek.galaxy w kaliyor.bu da ihtiyaclarini rahatlikla karsilar.ben kullaniyorum tavsiye ederim

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Wonder :good:

- - - Eklendi - - -

:evet: ama bu lg modelinin sar degeri kaç ki? :hmmm

LG Optimus Black P970 ---->SAR değeri : 1.18 wat/kg :evet:

Kaynak :

15097

15097

Üye
CasuS_87

CasuS_87

Üye

az değilmiş bu LG'nin telefonlar da :dover:

Adamlar milleti saf buldu nerden vuracağını şaşırdı ya .. Sony, Apple , Lg hepsi aynı. Ha bide çin malı telefonlar var onlar bi ayrı dert zaten. :off:

15097

15097

Üye
Adamlar milleti saf buldu nerden vuracağını şaşırdı ya .. Sony, Apple , Lg hepsi aynı. Ha bide çin malı telefonlar var onlar bi ayrı dert zaten. :off:
sony japon malıydı sanırım ama apple çin malı :D lg yi bilmiyorum :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Apple a dissmi attiniz basiniza buyuk bir bela aldiniz

61semih

61semih

Üye
atrix kesinlikle atrix hoşuna gitmezse 2. sırada wonder diğerlerini düşünme sıkıntılı telefonlar.

15097

15097

Üye
Evet atrixte iyi bir de xperia arc s var bunlara da bak bence secimini bu iki telefondan yana kullan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...