acil !taze sigara izi kalmaması için yapılıcaklar?

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
acil !taze sigara izi kalmaması için yapılıcaklar?
Acil yardıma ihtiyacım var kuzenim sigara içerken bir kaza oldu ve sigara dudağının kenarına çarptı hemen çektik ilaç falan sürdük buz koyduk küçük küçük 3 tane nokta oldu ne acıdığını söylüyor işin en berbat tarafı da buna benim sebep olmam kuzenim kız cildine önem verir. Eğer iz kalırsa büyük ihtimalle kalacaktır . Kısaca ;
1.ben ne yapmalıyım nasıl tepki vermeliyim iz kalırsa vicdan azabı çekerim .
2. En az derecede iz kalması için neler yapabilirim ? Yağdır ottur her türlü şeyi denemeye hazırım.
Yardımlarımızı bekliyorum
TEŞEKKÜRLER.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Bişey yapmana gerek yok dudak en kolay iyileşen yer çocukken azmı dudamız patlattık hiç bir iz yok
iz kalırsa bu onun suçu sigaranın zararlı olduğunu bilmiyormu içmesin cildine önem veriyormuş
sanki sigara içtikce güzelleşiyor yarın bir gün elinde sigarayla tv başında uyuya kalıpta kendisini
kanepenin döşemelerini yakarsa hiç şaşırma hiç vizdan azabı çekme

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Bişey yapmana gerek yok dudak en kolay iyileşen yer çocukken azmı dudamız patlattık hiç bir iz yok
iz kalırsa bu onun suçu sigaranın zararlı olduğunu bilmiyormu içmesin cildine önem veriyormuş
sanki sigara içtikce güzelleşiyor yarın bir gün elinde sigarayla tv başında uyuya kalıpta kendisini
kanepenin döşemelerini yakarsa hiç şaşırma hiç vizdan azabı çekme

iz kalıyor valla :( neyse ki pek takmıyor şimdi ama bir şey yemişte dudağına bulaşmış gibi görünüyor

MaxipmaN

Üye
ısırıp o kısmı koparsa?

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dudak değil dudağın bittiği yerden itibaren dudağın sol tarafı şimdi deri yanık yani .
Ya birde neymiş bu sigara yanığı arkadaş.

Üst Alt