Acil Satılık Oyun Telefonu Nokia N-GAGE Kutulu,Kitapçıklı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wel-Kiej

Wel-Kiej

Üye
    Konu Sahibi
Acil Satılık Oyun Telefonu Nokia N-GAGE Kutulu,Kitapçıklı
Öncelikle merhabalar.Babamın işleri sıkıştığından dolayı telefonumu artık satmaya karar verdim.Telefonum şu an piyasada bulabileceğiniz en temiz ve en çok aksesuarlar(zaten tüm her şeyi var :D) n-gage lerdendir.Modeli N-gage QD olup çok temiz kullanılmıştır.Belki bilirsiniz N-gage Qd lerin yandaki lastikleri 2-3 ay aşırı kullanımdan sonra esner bu da telefon kötü bir görünüm kazandırır .Telefon o kadar temiz kullanıldı ki yandaki lastiklerde milim esneme olmadı.Sadece ekranda ufak kılcal çizikler var zaten onlarda her telefon olan çizikler yani önemsenecek bir şey değil.Tuşlarda hiçbir sorun yok.Kutu içeriğine gelirsek :Kullanım kılavuzu,Pc suite Cd'si(çiziksiz),Sims oyun kartuşu,Sims oyununun kitapçığı,Oyunların tanıtım kitapçığı,orjinal şarj aleti,GARANTİ BELGESİ(Tarihi geçmiş),kulaklık,bi de ufak bi kağıt parçası var kısacası tek bir eksiği bile yok .Telefonuma istediğim fiyat 149 liradır.Pazarlık konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim.Çünkü ihtiyacım olan parayı çıkarmalıyım.Fotoğrafları aşağıdadır.İyi günler.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
İyi satışlar :)

gentleman_ths

Üye
O Lafı Kullanma Acil satılık dedigin an senden olmakadık bir fiyat isterler çok fiyat düşmek zorunda kalırsın

pınar32

Üye
geçen wifilı star sordum 160 istedi:oke: sen ne satıyon ya altın kaplama falan mı:aha::yuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt