[ACİL] 5800 Blue CFW Lazım + JAF ile Atılan CFW || HİÇ AYAR YAPILMAMIŞ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi
[ACİL] 5800 Blue CFW Lazım + JAF ile Atılan CFW || HİÇ AYAR YAPILMAMIŞ
arkadaşlar çok acil 5800 blue hiç ellenmemiş cfw lazim... özellikle başlangiç ekranlari sifir olacak orijinal nokia başlangici olacak... Konulara baktim hep phoenix ile atiliyor.
Ama bana jaf ile kurulan lazim çok acil lazim hatta navifirm plus diye bir programdan indiriyorumda çok bekletiyor. Hemen burdan bana linkini atmaniz gerek... Telefonu takas edicem :) onun için lütfen...

tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi
Bütün linklere bakıyorum çalışırsa ÇOK TEŞEKKÜRLER
---
ARKADAŞLAR NAVİFİRM'DEKİ DOSYALAR ÇOK BÜYÜK BEN ONU İPTAL ETTİM...
JAFLA FLASHLIYORUM TELEFONUN EKRANI KAYIYO KAPANIYO AÇILMIYO SONRA BAŞKA (ANCHOR CFW) YÜKLÜYORUM AÇILIYO...
-- AMA BANA ACİL ORİJİNAL FW LAZIM ÇOK ACİL !!
HİÇ UPLOAD'LIYAN YOKMU YA :/

Süleyman

Süleyman

Üye
Bütün linklere bakıyorum çalışırsa ÇOK TEŞEKKÜRLER
---
ARKADAŞLAR NAVİFİRM'DEKİ DOSYALAR ÇOK BÜYÜK BEN ONU İPTAL ETTİM...
JAFLA FLASHLIYORUM TELEFONUN EKRANI KAYIYO KAPANIYO AÇILMIYO SONRA BAŞKA (ANCHOR CFW) YÜKLÜYORUM AÇILIYO...
-- AMA BANA ACİL ORİJİNAL FW LAZIM ÇOK ACİL !!
HİÇ UPLOAD'LIYAN YOKMU YA :/
1- internetteki ve navifirmdeki dosyalar aynı büyüklükta dosyalar yani herhangibir farkı yok.
2- jaf la yüklediğinde ekranın kayması çok saçma. Defalarca ofw ye geri dönüp tekrar cfw yükledim hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Dolayısı ile bir yeri yanlış yapıyorsun.
3- farkı yok ama eğer navifirmden indirmek zor geliyorsa buradan indir.

http://www.maxicep.com/s60v5-orjina...e-red-navi-no-rapid-direk-indirme-560048.html

tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi

1- internetteki ve navifirmdeki dosyalar aynı büyüklükta dosyalar yani herhangibir farkı yok.
2- jaf la yüklediğinde ekranın kayması çok saçma. Defalarca ofw ye geri dönüp tekrar cfw yükledim hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Dolayısı ile bir yeri yanlış yapıyorsun.
3- farkı yok ama eğer navifirmden indirmek zor geliyorsa buradan indir.

http://www.maxicep.com/s60v5-orjina...e-red-navi-no-rapid-direk-indirme-560048.html

Arkadaşım bak şimdi ben herşeyi bitiriyorum flasha tıklıyrm telefonun açma tusuna basıyorum elimi hemen çekiyorum sonra bişeyler yazıyo fln. fln. alttan yeşil şey bitiyo sonra pooling phone... geliyo. sonrada telefon beyaz ışığı kayıyo siyah oluyo kaldırmıyomu acaba :(
3-4 kez denedim netten videosunuda izledim adamın yaptıı gibi yaptım anchor, w8 by marvin, belle shell cfwlerini kuruyo ama sorunsuz local moda da geçiyo :( olmuyo ya bi türlü HADİ BAŞKALARI BİLMİYORMU ?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
yaw hocam navifrmden dosyalari çek üstte yorum attım o yöntemle yükle.

Süleyman

Süleyman

Üye
Arkadaşım bak şimdi ben herşeyi bitiriyorum flasha tıklıyrm telefonun açma tusuna basıyorum elimi hemen çekiyorum sonra bişeyler yazıyo fln. fln. alttan yeşil şey bitiyo sonra pooling phone... geliyo. sonrada telefon beyaz ışığı kayıyo siyah oluyo kaldırmıyomu acaba :(
3-4 kez denedim netten videosunuda izledim adamın yaptıı gibi yaptım anchor, w8 by marvin, belle shell cfwlerini kuruyo ama sorunsuz local moda da geçiyo :( olmuyo ya bi türlü HADİ BAŞKALARI BİLMİYORMU ?

ekran kaymasından kastın ne?
Jaf ile flaş atarken ekran bir gelir bir gider. En son yüklendiğinde telefon kendisi açılır pin ekranı gelir. Eğer açılmazsa local modda kalmıştır ve bataryayı çıkartıp taktığın zaman telefon açılır ve fw yüklenmiş olur. Daha da yapamazsan bir ara açık olduğumda teamwiever ile ben yükleyeyim sana.

tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi

ekran kaymasından kastın ne?
Jaf ile flaş atarken ekran bir gelir bir gider. En son yüklendiğinde telefon kendisi açılır pin ekranı gelir. Eğer açılmazsa local modda kalmıştır ve bataryayı çıkartıp taktığın zaman telefon açılır ve fw yüklenmiş olur. Daha da yapamazsan bir ara açık olduğumda teamwiever ile ben yükleyeyim sana.

Süleyman Bak şimdi ofw ye dönmüyo ya bu kadar :( teamwieverla boş olduğun zaman yaparsın :) bana özelden facebook hesabının linkini at ordan konuşalım

Süleyman

Süleyman

Üye
Süleyman Bak şimdi ofw ye dönmüyo ya bu kadar :( teamwieverla boş olduğun zaman yaparsın :) bana özelden facebook hesabının linkini at ordan konuşalım
Facebook kullanmıyorum.
yarın açık olduğunda mesaj at görürsem dönerim hallederiz.

tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi
peki yarın msj. Aarım hallederiz kökünden sorunu inşallah

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
versiyonu belki yanlis indiriosundur versiondan kaynaklanir kayma yarim ekran gini hatalar?

- - - Eklendi - - -

*#0000# tusla hangi versiln olduunu oren indir buyuk ihtimal versionu yanlis indirip flasladin ...

tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi
v60 versiyonu bende öyle yazıyor :) doğru sürüm

- - - Eklendi - - -

ben blue 'yi indirdim.
birde red 'i denicem inş. çalışır ;)

- - - Eklendi - - -

Tamamdır Arkadaşlar ;) Bitti.
Blue OFW Yerine RED OFW İndirdim. Sorunsuz Çalışıyor :)
Hepinize Çok Teşekkürler !

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
version iste ayni yre gelior .DDD

tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi
:D Tamam Tamam Sen Haklısın Dostum !

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
:/ rica ederim haha .D

tunahanx55

tunahanx55

Üye
    Konu Sahibi
:D iyi iyi KONU KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt