Açık Beta 2. Aşama Geçiş Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Açık Beta 2. Aşama Geçiş Duyurus

9 Mayıs 2008 tarihinde 1. Tur Açık Beta testlere başlayan Hükümran Senfoni Online (kısaca HSO), sadece 3 ay içerisinde tam 100.000 kayıtlı kullanıcı barajını geçmeyi başarmıştır. Henüz açık beta aşamasında bulunmamıza rağmen Türk oyunseverlerin bize gösterdiği bu olağanüstü ilgi ve güven için kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunarız.
HSO üç aylık açık beta testlerin ardından artık tam sürümden önceki son aşamaya geçmeye hazır hale gelmiştir. 14 Ağustos 2008 Perşembe günü ikinci tur açık beta testlerimiz başlayacaktır.
İkinci açık beta testlerde;
1) İlk açık betaya katılan 100.000'den fazla oyuncumuza hediye Céi-Liralar dağıtılacak
2) İkinci açık beta için tüm hesaplar sıfırlanacak ve oyun baştan başlatılacak
3) İkinci açık beta ile birlikte 18.08.2008 tarihinden itibaren Céi-Lira satışları da başlatılacak
4) İkinci açık beta ile birlikte artık hesapların sıfırlanmayacağı döneme girilmiş olunacak
...ve tabi ki oyun yine herkes için ücretsiz olarak hso.mynet.com adresinden oynanabilecek. Eğer hala HSO'yu denemediyseniz, sizleri de en kısa zamanda aramıza bekliyoruz. Unutmayın, oyun tamamen ücretsiz ve herkese açık!
Tüm Céidot ve Mynet ekipleri adına teşekkür ederiz. İyi eğlenceler!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt