Acer Notebook? :]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
Acer Notebook? :]
Arkadaşlar cumartesiye kadar notebook alacağımı söylemiştim. İlk başta iyi ekran kartı seçimleri yapamasamda sanırım artık aradığımı buldum. :) Ben pc linkini vereyim; siz bana + ve - lerini söyleyin lütfen. :)

www.bimeks.com.tr/urun/121709/acer-as5750g-2436g64mnkk.aspx

R.A.M

R.A.M

Üye
Acer iyidir bizde var 6 yıldır taş gibi güvenebilirsin

futbol123

futbol123

Üye
fiyat iyi bende grundig aynı özelliklerde notebook var sana tavsiyem gt555m amd 6770m ekran kartlı laptop alman olur yeni çıkan oyunlar çok güç istiyor.

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
Tehlike ";4365638][COLOR="DarkRed' Alıntı:
fiyat iyi bende grundig aynı özelliklerde notebook var sana tavsiyem gt555m amd 6770m ekran kartlı laptop alman olur yeni çıkan oyunlar çok güç istiyor.[/COLOR]

Uygun fiyata bulursam neden olmasın. Gerçi ben Gta IV ve Sims3 oynayacağım. Birde rappelz. Birde cities xl 2011. Tabi ileriki versiyonları da. Gt540 işimi görür diye düşünmüştüm o yüzden. :) Bu arada 520mx nasıl?

futbol123

futbol123

Üye
Uygun fiyata bulursam neden olmasın. Gerçi ben Gta IV ve Sims3 oynayacağım. Birde rappelz. Birde cities xl 2011. Tabi ileriki versiyonları da. Gt540 işimi görür diye düşünmüştüm o yüzden. :) Bu arada 520mx nasıl?
64bit işe yaramaz.

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
Peki. Nvidia olarak en az 525 , Ati olarak HD 5650 bakmalıyım galiba. :) Bu Acer iyi o zaman. Umarım mağazada bulurum. :) Bulamazsam aynı ekran kartlı olanından casper ve dell var. Dell'e güvenebilirim değil mi? :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
dell guvenilir bir marka

acati

acati

Üye
ACer'a bulaşma bence....

Consul9

Consul9

Üye
Acer iyidir aga ilkokul yıllarında bilgisayarlarla ilk olarak laboratuvarda tanıştım.Beyaz tüplü monitör üstünde de kocaman ACER.Win98 kuruluydu.Hani bir kayma oyunu da vardi.Ski bilmem ne.O zamanlar bf3 falan yoktu.Duygulandim :agla2:

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
Eheh. :kop:
Bir şey soracağım Gta IV ve The Sims 3(Exp. Pack ve Stuff Packlerle birlikte) rahat oynarmıyım? (2gb Nvidia 540m,6gb İ5)

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Gt540 Oyun için iyidir ;) Ancak optimizasyon ayarı yapman gerekebilir.Gta 4'de very high ayarlarda 30 fps görürsün.

Consul9

Consul9

Üye
Cooook rahat oynarsin altına da iyi bir soğutucu al.Yoksa oyun vb donma problemi olabilir.(o da 3-4 saat oynarsan)Al Bazi oyunların fps leri falan var burda kullanıcılara da ekran kartına ilgili sorular sorabilirsin :oke::

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Donanım habere sormasına gerek yok burda ben varım :D Bölümü heni gördüm canlandıracağım bundan sonra.Yoklayalım buraları bi :D

Consul9

Consul9

Üye
Hoşgeldin diyelim şimdiden :)

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
O zaman alıyorum tereddütsüz. :)

futbol123

futbol123

Üye
Cooook rahat oynarsin altına da iyi bir soğutucu al.Yoksa oyun vb donma problemi olabilir.(o da 3-4 saat oynarsan)Al Bazi oyunların fps leri falan var burda kullanıcılara da ekran kartına ilgili sorular sorabilirsin :oke::
gt540m kullanıyorum bazı yüksek güç isteyen oyunlarda kasıyor crysis ı highta kasıyor.20fps lerde bat3 orta-düşükte açıyor gt555m ve 6770m almalı
74.sıradaki benim :D 74)Berke89 &&&&&&&& [Grundig(Clevo olsa gerek) i5 2410m] ???? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ????
Donanım habere sormasına gerek yok burda ben varım :D Bölümü heni gördüm canlandıracağım bundan sonra.Yoklayalım buraları bi :D
Notebooklar benden sorulur ;) hoşgeldin :D

O zaman alıyorum tereddütsüz. :)
bence alma vatan ın indirimlerini bekle biraz daha para koy 1.sınıf ekran kartlı notebook al acele etme :)

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
Hayır alacağım, çünkü Crysis filan asla oynamam. Savaş oyunu oynamam. Oynayacağım en iyi oyun Gta 4'tür. Birde Rappelz. :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
aynı fıyata ındırımle daha ıyısını almak varken neden 540m alasınkı ...
GTA 5 i acmadıgını varsay... Ne olacak o zaman.

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike "

NeoV

Üye
    Konu Sahibi
Bende GTA oynamam. :) 1400 TL daha iyisi varsa buyur söyle. :)

futbol123

futbol123

Üye
Hayır alacağım, çünkü Crysis filan asla oynamam. Savaş oyunu oynamam. Oynayacağım en iyi oyun Gta 4'tür. Birde Rappelz. :)
gta 4 highta kasıyor haberin olsun kardeşim :) aynı karta sahip grundig notebook um var :)
Bende GTA oynamam. :) 1400 TL daha iyisi varsa buyur söyle. :)
vatanda geçen hafta göstermiştim sana 1444tl ye gt555m 192bit ddr5 ekran kartlı notebook vardı almamıştın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt