Yardım ace 5830i ye galaxy y stock rom kurulabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

weareyoung

weareyoung

Üye
    Konu Sahibi
ace 5830i ye galaxy y stock rom kurulabilir mi ?
arkadaşlar forumlarda dolaşırken ace 5830i ye galaxy y stock romu kuranlar olmuş.Hatta sorunsuz çalıştırmışlar.5830i ye galaxy y stock romunu kurmanın 5830i kullanıcılarına faydaları nelerdir ? telefonda herhangi bir hızlanma vs diğer şeyler olabilir mi ? cevaplarınızı bekliyorum.Koskoca forumda bilen yok mu ???

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
kurulmaz.Her bir stock romlar atilacak cihaza gore duzenlenir.Yani bir cihazin stocj romu baska cihaza yuklenemez.Eger yuklersen telefonun brick olur.Kiesle donebilirsen stock roma donersin yoksa 25 tl bayilip yazilim attirirsin

weareyoung

weareyoung

Üye
    Konu Sahibi
kurulmaz.Her bir stock romlar atilacak cihaza gore duzenlenir.Yani bir cihazin stocj romu baska cihaza yuklenemez.Eger yuklersen telefonun brick olur.Kiesle donebilirsen stock roma donersin yoksa 25 tl bayilip yazilim attirirsin

Oncelikle bu konudaki bilginin yanlis oldugunubdusunuyorum.
Kardesim.yukleyenler olmus ayrica galaxy y stock romunun icinden brick olmamasi icin script ve boot.img dosyaları aliniyor sonra ise yuklenebiliyormus.Zaten benim sorum nasil yuklenecegi degil yuklenmesi sonucunda kullanicilara bi faydasi olur mu telefon hizlanirmi bana onun cevabini verin.

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
dene kendin gor o zaman hocam.ayrica dedigin seyi yapmak zahmet verici gibi biraz.CM yukle ugrasma bence.

Üst Alt