ace 2 siyah leke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Mcr21

Mcr21

Üye
    Konu Sahibi
ace 2 siyah leke sorunu
arkadaşlar ace 2 kullanıyorum.çok sık rom değiştiren birisiyim.stock yazılıma flaşladım ve bu leke oluştu.format attım düzelmedi.yazılımı tekrar yükledim yine düzelmedi.screenshot da o leke görünmüyor.lütfen yardım edin

kralberk13

kralberk13

Üye
ayarların ordaki siyah leke değilmi ?

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
post_deleted

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Garantiye Yolla Donanımsal Sanırım

kralberk13

kralberk13

Üye
telefoncuya göster veyakendin değieş bilirisn yapmasını biliyosan

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Ekran gitmiş iç ekran değişecek 80 100 lira arası tutar :)

Mcr21

Mcr21

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar yalnız birşey farkettim leke gitgide küçülüyor :)

Talha.Akbulut

Talha.Akbulut

Üye
Al çekici ekrana ottutur bitane sorun kökten çözüldü

GT-I9301Q ile uygulamasından gönderildi.

Dincer66

Üye
Bendede ayni sorun vardi bendeki leke buyuyordu ama [emoji34] verdim 60 lira yaptirdim zamaninda ama ben bu kadar illet bir telefon gormedim iyiki biraktim su telefonu imkanin varsa degismeni oneririm kardesim [emoji38]

GT-I9505 ile uygulamasından gönderildi.

Mcr21

Mcr21

Üye
Bendede ayni sorun vardi bendeki leke buyuyordu ama [emoji34] verdim 60 lira yaptirdim zamaninda ama ben bu kadar illet bir telefon gormedim iyiki biraktim su telefonu imkanin varsa degismeni oneririm kardesim [emoji38]

GT-I9505 ile uygulamasından gönderildi.

Alıştım artık bu lekeye.elime başka bir telefon aldığımda bir eksiklik varmış gibi hissediyorum :ehe:ehe

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
bildiğim kadarı ile ekran içten açılmış temassızlık var o yüzden bu leke oluşmuş.garantiye stock rom ile gönder yaparlar.ben ace 2 nin anakartı yakıp cm12 rom ile göndermiştim yapılmıştı.ace 2 için cm13 stabil bi hale geldimi ben cihazı bıraktığımda az çok kasmalar devam ediyordu.

Dincer66

Üye
Alıştım artık bu lekeye.elime başka bir telefon aldığımda bir eksiklik varmış gibi hissediyorum :ehe:ehe
Benimkinde gittikce buyudugu icin oyunlarda falan sorun oluyodu zaten her oyunda kaldiriyorduda [emoji19]

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mcr21

Mcr21

Üye
bildiğim kadarı ile ekran içten açılmış temassızlık var o yüzden bu leke oluşmuş.garantiye stock rom ile gönder yaparlar.ben ace 2 nin anakartı yakıp cm12 rom ile göndermiştim yapılmıştı.ace 2 için cm13 stabil bi hale geldimi ben cihazı bıraktığımda az çok kasmalar devam ediyordu.

hala kasmalar devam ediyor maalesef.

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
hala kasmalar devam ediyor maalesef.
cm13 de kendi kendine yeniden başlatma donma falan oluyomu hala yeni bi güncellemede çıkmış bu ayın 24 ünde durumu nasıl test ettinizmi.telefonu annem kullanıyor ve sadece arama falan birde candy crush oynar cm13 donma yaparmı şu anki haliyle test ettiyseniz beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Mcr21

Mcr21

Üye
cm13 de kendi kendine yeniden başlatma donma falan oluyomu hala yeni bi güncellemede çıkmış bu ayın 24 ünde durumu nasıl test ettinizmi.telefonu annem kullanıyor ve sadece arama falan birde candy crush oynar cm13 donma yaparmı şu anki haliyle test ettiyseniz beni bilgilendirirseniz sevinirim.

evet denedim.Yeniden başlatma sorunu yok ama donma var

sizce en iyi kasmayan donmayan rom hangisidir?rom değiştirmekten bıktım artık

Dincer66

Üye

Ben ace 2 kullanırken luquid smooth kullanıyordum çoğu kasma donma gitmişti en iyisi o diyebilirim.

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye

color os veya luquid smooth 3.1 en iyisi
yada cm11+acenuther kernel işlemci 1.2ghz gpu350-600 arası stabil çalışıyodu
ama en kesin tavsiyem color os olur hem görselliği iyi hemde stabil

Mcr21

Mcr21

Üye

teşekkürler.ben color os kullanmıştım çok güzeldi özellikle bataryası ama bazen ekranı açınca ekran gelmiyordu bunu nasıl düzeltebiliriz

bir de liquid smoothda facebook uygulamasında videoları açmıyordu