Galaxy Ace 2 i8160 Ace 2 ParanoidAndroid v4.6

Sponsorlu Bağlantılar

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
Ace 2 ParanoidAndroid v4.6
Selam arkadaşlar size güzel bi rom tavsiye edicem gayet stabil ve oyun performansı ortalama ve kullanılmaya değer bi ROM ama tercih sizin ama ben size yinede lq v3.1 i öneririm (stock ROM üzerine kurun ama )

Kurulum
İlk önce rom dosyasını indirin

Sonra gapps'i indirin

Kurulumdan oluşan hiç bir hatadan tarafım ve maxicep ailesi sorumlu tutulamaz

Kurulum
Recovery modu açıyoruz.
Wipe data ve wipe cache yapıyoruz
İndirdiğimiz ilk dosyayı (yani romu) flaşlıyoruz.
Gappsı flaşlıyoruz.
Reboot yapıp cihazımızı açıyoruz

Deneyenler alta düşüncelerini belirtsinler
İyi günler :)

Ekran görüntüleri

Yönetici tarafından düzenlendi:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuyu en kısa sürede düzenlerseniz daya faydalı olacaktır. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: omerboz54
omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nextman

abdurrahman58

Üye
slm iyi aksamalar arkadaslar ben paranoid 5,0 veya 5.1.1 varmı ben bulamadım bılen varsa link atabilirmi acaba.
4.4.4 cok hızlı ve serıydı

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
slm iyi aksamalar arkadaslar ben paranoid 5,0 veya 5.1.1 varmı ben bulamadım bılen varsa link atabilirmi acaba.
4.4.4 cok hızlı ve serıydı
Malesef yapılmadı modeli eskidiği için uğraşma gereği duymadılar galiba

abdurrahman58

Üye
Malesef yapılmadı modeli eskidiği için uğraşma gereği duymadılar galiba

omer ben xda sunu buldum

Açıklama:

Blisspop şey bozuldu, ben değişiklikleri için bir test üs olarak hafif ve basit rom kullanmaya karar verdi.Benim tercihim AOSP koydu. Ve ben onu sevdim. Yani ... Bu CM'ın olanlar (Tarayıcı, Galeri) yerini apps çift sadece saf AOSP var.
Bugs:

Hisse senedi kameradaki yeşil bir video;
Inid.d desteği devre dışı, etkinleştirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz:
Benim için klavye bazen çöker. Ayrıca o yüz varsa, tıpkı diğer (örneğin Google klavye) yükleyin.
İndir:

Kredi: @ , @ , @ , @ , @ , @ , TeamCanjica, NovaFusion, Sergeyl ve diğerleri XDA: DevDB Bilgi AOSP Lollopop, Samsung Galaxy Ace II ROM Katkıda Kaynak Kodu: ROM OS Sürümü: 5.1.x'ten Lollipop ROM Kernel: Linux 3.0.x ROM Firmware Gerekli: Herhangi JB 4.1+ & selinux desteği ile özel çekirdek Dayalı: AOSP Sürüm BilgiDurum: Beta Akım Beta Sürümü: 2015/02/06 Beta Yayın Tarihi: 2015/06/02 düzenlendi 2015/06/02 Son Güncelleme 2015/06/02
suan ındırıyorum yarın deneyecem

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
omer ben xda sunu buldum

Açıklama:

Blisspop şey bozuldu, ben değişiklikleri için bir test üs olarak hafif ve basit rom kullanmaya karar verdi.Benim tercihim AOSP koydu. Ve ben onu sevdim. Yani ... Bu CM'ın olanlar (Tarayıcı, Galeri) yerini apps çift sadece saf AOSP var.
Bugs:

Hisse senedi kameradaki yeşil bir video;
Inid.d desteği devre dışı, etkinleştirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz:
Benim için klavye bazen çöker. Ayrıca o yüz varsa, tıpkı diğer (örneğin Google klavye) yükleyin.
İndir:

Kredi: @ , @ , @ , @ , @ , @ , TeamCanjica, NovaFusion, Sergeyl ve diğerleri XDA: DevDB Bilgi AOSP Lollopop, Samsung Galaxy Ace II ROM Katkıda Kaynak Kodu: ROM OS Sürümü: 5.1.x'ten Lollipop ROM Kernel: Linux 3.0.x ROM Firmware Gerekli: Herhangi JB 4.1+ & selinux desteği ile özel çekirdek Dayalı: AOSP Sürüm BilgiDurum: Beta Akım Beta Sürümü: 2015/02/06 Beta Yayın Tarihi: 2015/06/02 düzenlendi 2015/06/02 Son Güncelleme 2015/06/02
suan ındırıyorum yarın deneyecem
Bu aosp paranoidle alakası yok ama ben şuan o romu kullanıyorum çok fazla sade ama performans <3

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Bro janice romu mu bu bi kere cm 11 ustune kurdum telefonu reboot yaptim ve 2 menu isigi yandi telefon titresime girdi net cafeye gitmek zorunda kaldim suanda stock rom kullanmiyorum ustune kursam bir sıkıntı olurmu yine telefon?

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
Bro janice romu mu bu bi kere cm 11 ustune kurdum telefonu reboot yaptim ve 2 menu isigi yandi telefon titresime girdi net cafeye gitmek zorunda kaldim suanda stock rom kullanmiyorum ustune kursam bir sıkıntı olurmu yine telefon?
Janice kuramazsın bizimki codina telefon janicenin brak stabil çalışmayı açılması imkansız

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Janice kuramazsın bizimki codina telefon janicenin brak stabil çalışmayı açılması imkansız
Tmm kardesim o zmn kuruyorum ama stock da deilim
Kardesim romu kurdum guzel ama arada sirada ( malesef system ui ) durduruldu die bir hata aliyorum onun cozumu yokmu bide bu romun yeni surumu yokmu kardesim?

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
Malesef

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Knk bu liquidsmoot rom paylasmis @ByBlaCk4 ama linkler kirilmis sende varsa v3.1 upload edebilirmisin? :(