ace 2 ekranı çizilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
ace 2 ekranı çizilir mi?
arkadaslar telefonda mat film var ama telefonun çözünürlüğünü düşürüyor. Ben bunu 1 haftalığına falan cıkaracam 1 hafta sonrada şeffaf (parlak) film taktıracam. telefonu hassas kullanırım. Bu süre içinde telefonun ekranında çizikler oluşur mu? cepte falan çizilir mi

-Emre

-Emre

Üye
Anahtarla veya başka metal bisyle aynı yere koyma. Hatta mumkunse çıkarma jelatini. Parlagi takacagn zman çıkar.

- - - Eklendi - - -

Anahtarla veya başka metal bisyle aynı yere koyma. Hatta mumkunse çıkarma jelatini. Parlagi takacagn zman çıkar.

- - - Eklendi - - -

Noldu bu foruma az önce attrmiyodu aynı mesajı tekrar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Çizilmez, bu saatten sonra dokunmatik telefonların ekranı çizilmez (2-3 yıllık eski modelleri bilmem ama) bıçağı al eline sürt :)

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
eminmisin :D:D

messevim

messevim

Üye
kolay kolay çizilmez.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Son kararım :D heleki ace 2 s3 mini falan bunların ekranının çizilmesi çok kaba kuvvetle olur anca. Çivi, vida çakmak falan :D

E: Ha düşse kırılır ama ona lafım yok :D Madeni para, anahtar, bıçak vs etkilemez kaygan bir yapıya sahip ekranlar özel yapım zaten.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
peki bu ekran nasıl çizilir?

by-pegasus

Üye
nazik davranırsan birşey olmaz ama dövüşmeye kalkarsan tabi

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar biraz cabuk yazın cıkartacam bakın dayanamıyom :D nasıl çizilir bu ekran nelerden çiziilir acil..

- - - Eklendi - - -

nazik davranırsan birşey olmaz ama dövüşmeye kalkarsan tabi
kardes sende 5610k var galiba .. bendede var o telefon ama oyun bulamadım ona göre sende varmı oyun ? :)

taylan08

Üye
çizilebilir kılcal çizikler olabilir onun için kardeşim sen bana uy parlak jelatini taktıracagın zaman çıkartırsın

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
çıkarttım jelatini inş bişey olmaz. Metallerden korurum telefonu.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Korkma kardeş birşey olmaz ben jelatin falan sevmiyorum ekranın canlılığını öldürüyo anahtar bozuk para vs hepsiyle aynı cebe çok koydum bu tür telefonlar çizilmeye dayanıklı yapılır düşüp kırılmadıktan çivi çakmadıktan sonra birşey olmaz.

aleranol

aleranol

Üye
Valla benim c7 ye ben kalem falan atıyordum ekrana cizilmiyordu :D ama anahtarla beraber koyunca çizildi :zzz:

-Emre

-Emre

Üye
Çizilmez, bu saatten sonra dokunmatik telefonların ekranı çizilmez (2-3 yıllık eski modelleri bilmem ama) bıçağı al eline sürt :)

Ace 2 ekranı o kadar kaliteli değil fazla guvenmeyin Anahtarla aynı cebe konulursa kesin kılcal cizikler oluşur.

- - - Eklendi - - -

Ace 2 ekranı o kadar kaliteli değil fazla guvenmeyin Anahtarla aynı cebe konulursa kesin kılcal cizikler oluşur.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
yav bu ekran muhabbetini ben anlamadım nasıl iyi değil ace 2 nin ekranı yav :hmmm super plus lcd ler de çiziliyomuymuş ?

RowneSM

RowneSM

Üye
Korkma kardeş birşey olmaz ben jelatin falan sevmiyorum ekranın canlılığını öldürüyo anahtar bozuk para vs hepsiyle aynı cebe çok koydum bu tür telefonlar çizilmeye dayanıklı yapılır düşüp kırılmadıktan çivi çakmadıktan sonra birşey olmaz.

S3 mini kullanıyorum 2 ay olucak nerdeyse ne kap var ne jelatin belki telefon 5 - 6 kez düşmüştür yere en ufak bi çatlama bile yok ekranda. Çizilme konusuna gelirse para olan cebede koydum anahtar olan cebede genede bi çizik olmadı.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
benim telde 10 kez düştü bendede çatlak yok :D ama çizilme konusuna gelince hiç bi fikrim yok.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bende onu diyorum kolay kolay çizilmez

RowneSM

RowneSM

Üye
Kolay kolay çiziliceğini sanmam. Ama çizilirsede orj cam gidicek tabi o kötü :ehe

taylan08

Üye
biride demiyor ki güneş ışığında ekrana yatay bir şekilde bakayım ne olmuş ne olmamış

Üst Alt