Acaba ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WeiLSiDe

WeiLSiDe

Üye
    Konu Sahibi
Acaba ?
Merhaba
Bi konuda okumuştum doğrumu bilmiyorum. Söylenenlere göre Meego lu bir cihaza Android kurulabiliyormuş. Burdan yola cıkarsak Androidli bir cihazada Meego kurulabilirmi acaba :allalla:
İyi Forumlar.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Donanım olarak çoğu çalıştırabilirde yazılımsal olarak sorun olabilir

Uruloki

Uruloki

Üye
yazılımdan değilde hepsinde boot loader koruması var onun için yükleyemezsin bir htc hd2 de yok

mert_1047

mert_1047

Üye
bootloader kırılabilirse evet bkz.htc hd2 gerçi win mobile ama örnek olabilir heralde

fireman87

fireman87

Üye
Herşey orjinalinde güzel :oke:

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
android varken hiç gerek yok valla , zaten n9 u alanların çoguda android yükler telefonuna

mert_1047

mert_1047

Üye
android varken hiç gerek yok valla , zaten n9 u alanların çoguda android yükler telefonuna

Android android diyorsunuz madem niye telefona n9 yazmışsınız android güya ios un rakibi ad hoc ağlara bile bağlanamıyor 2.3.4 rom da denedim 2.2 ace de denendi 2.3.2 romlu hd2 ağı sadece bulabiliyor bu mu android öve öve bitiremediğiniz nokianın genel hatlarıyla bi tek n900 için çıkarmış olduğu n900 bile adhoc desteği sağlarken güya google ın başı çektiği androidli cihazlar ağı göremiyor bile herkesin yakındığı durumlardan benimde dün başıma gelen bi olay güya bi ton firma androide çalışıyor bu mu yani sonuç daha neler var neler... bu sadece sorunlardan biri....

Bu Arada kimden yanaysanız safınızı ortaya koyun n9 kimliği altına giripten alttan alttan n9 a gönderme yapmanız hiç de şık değil!!!

technoblue

technoblue

Üye
android varken neden meego kurayım ki telefonuma. android günümüzün en iyi işletim sistemlerinden bir tanesidir. ben şahsen internete giremiyorum, wifi bulamıyor diyene henüz rastlamadım.

mert_1047

mert_1047

Üye
android varken neden meego kurayım ki telefonuma. android günümüzün en iyi işletim sistemlerinden bir tanesidir. ben şahsen internete giremiyorum, wifi bulamıyor diyene henüz rastlamadım.

bahsettiğim ad hocdur normal wifi değil yani win7 veya herhangi bi işletim sisteminden pcye gelen neti kablosuz olarak aktarmak için kullandığım bi durum mac de internet sharing windows da ise ad hoc pcler arası paylaşımdır ios bile destekliyor güya arkasında google olan androidde bunun desteği hala ama hlaa yok 2009 dan bu yana bundan bi çok kişi şikayetçi olmuş ve hala google sisteme bu yeteneği diğer adıyla ibss diye geçiyor eklememiş

• Beğen
Tepkiler: pRime.
saruman_me

saruman_me

Üye
kesinikle haklısın mert artı android te okadar çok eksik varki ama kulanıcıların görsellik o kadar çok gözünü boyamışki demir başları hep gözden kaçırıyolar bu zaten ilerde patlak vermesine ve ha bire eksiklerini gidermek için günceleme çıkarmalarına neden oluyor ama bitmiyorki bir yamayı kapasa diğer bi yerden bi yırtık daha çıkıyor bence kendim bizzat gözlemliyorum android, ii tanıyın sadece galeri int browser veya mizik playerden ibaret değil inanın biraz dikkati kurcalasalar bi çok eksik bulucaklar ve arkadaşıma aldığımız çift çekirdekli ve idaa ediyorum gs2 den çok çok üstün olan htc sensation asfalt 6 açmadı işte alın size kusursuz nitelendirdiğiniz android..:) bu arada mert cidden neden açmıyor kardeş tam oyuna giriyoruz atıyor oyundan n900 de sorun yok ama hem lg hemde htc de atıyor abi..:hmmm

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
yuh diyorum o oyunlar o cihazlardada mı atıyor inanamıyorum ya hakketen böyle mi abi

• Beğen
saruman_me

saruman_me

Üye
yuh diyorum o oyunlar o cihazlardada mı atıyor inanamıyorum ya hakketen böyle mi abi
valla öle ve pes ettim bi bu asfalt bide nova 2 de atıyor artık ister açsın isterse açmasın n9 ülkeye girmesiyle lgelvada demem bir olucak valla tenekeden olsun nokia olsun hocam 1500 tl veripte kendinin yarı özeliklerine sahip tlf nun açamadığı oyunu açamayan tlf la bi işim olmaz her şey ambalaj değil hasan içindeki değerde önemli nokia buna dikkat ediyor ama anlayana tabiki kardeşim bunu her kes anlayamaz..

• Beğen
WeiLSiDe

WeiLSiDe

Üye
    Konu Sahibi
Milestone var bende bi tane android felan sarmadı beni moruk. N8 inde klavyesi berbat işte yoksa hemen sepetlicemde... Belki meego kuruluyosa bi ümit dedim yani. Android dediler o kadar, saçma bişey aradımı bulamıyorum bi türlü :ah

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
Ponduss zaten hd 2 ye kuruluyor dedim orda bi onda boot loader olayı yok birde işte N900 ve developer modu açılan N9 öyle bir olay var cihazda

• Beğen

moondial

Üye
sarumanla urulokinin paslaşmasına bayılıyorum.

Uruloki

Uruloki

Üye
paslaşmayla alakası yok ki hiçbir yerde görüşebilmiş değiliz daha abimizde lg 2x mevcut kendi arkadaşımda htc sensation mevcut kendi gözlemlerini yazıyor ve ayrıca nereye sorarsan sor benim yazdıklarımı doğrularlar aynı olay wave içinde geçerli

mert_1047

mert_1047

Üye
valla öle ve pes ettim bi bu asfalt bide nova 2 de atıyor artık ister açsın isterse açmasın n9 ülkeye girmesiyle lgelvada demem bir olucak valla tenekeden olsun nokia olsun hocam 1500 tl veripte kendinin yarı özeliklerine sahip tlf nun açamadığı oyunu açamayan tlf la bi işim olmaz her şey ambalaj değil hasan içindeki değerde önemli nokia buna dikkat ediyor ama anlayana tabiki kardeşim bunu her kes anlayamaz..

Saruman usta lg optimus 2x de oyunun açamanın sebebi uyumsuz apk ve modlanmamış versiyon olabilir sensationdaki ve optimus 2x deki bir diğer sorun ise çift çekirdek oluşu optimus 2x için bi yığın yeniden editlenmiş oyun var apklerini özelden atarım şimdi sphalt6 da vardı içlerinde sensation daki bi diğer sorun 960*540 oluşu oyunun eğer resized ve ona uyacak şekilde yeniden modlanmış verisyonu varsa onuda gönderirim bi de oyun deyince androiddeki bi sorunu daha söylemeden edemeyeceğim aynı cihazın bi romda açtığı oyunda diğerinde cihaz donup kalabiliyor örn. stock 2.2 froyolu desire da asphalt6 denedik o zamanalr daha n900 de oyunu açamamıştım heyecanla neyse açtık menüde filan sıkıntı yok yarış bi başladı araba mübarek sanki bi kaç kişi el atsa yürümeyecek:) dona dona oynatıyor ama sonra o cihaza custom 2.3.4 oxygen kurduğumuzda sıkıntısız oynuyorduk bu yüzden genelde biri bi cihazda bi oyunu başarıyla açtıysa dikkat ederseniz youtube da hemen sorarlar hangi rom hangi apk nerden vs... işte böyle optimizasyon problemleri var bazı arkadaşalrımada anlatamıyorum diyor developer dediğin senin benim gibi insan diyor bende diyorum öyle ama koskoca firmanın araya gelip yaptığı romda bile sıkıntılar varken developerlarınki çok daha stabil oluyor işte insanlar bunu ancak kullanarak anlayabiliyorlar.

Kısaca Androidin Daha Bi Kırk Fırın Ekmek Yemesi Lazım

Selametle...

• Beğen
Uruloki

Uruloki

Üye
mert süper devam et gülüyorum helal bu android e

• Beğen

moondial

Üye
ben de çok gülüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt