Acaba Hala Yaşıyor Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iOS Developer

iOS Developer

Üye
yaşıyodur ama diğer tarafta yaiıyordur...

superfenerli

Üye
yoq yaaa sanmıyom durduğunu arkada bissürü insan tırsmış bi şekilde duruyo resimde.ama adam ölmemiştir.

anduil_10

Üye
boğaya sormak lazım

rapci_cariye

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 30 2005, 07:23 PM
Boğalı olan yaşıyordur ama ikincisinden hiç umudum yok :ehe:
[post=181817]Quoted post[/post]​

:oke:

Caine

Caine

Üye
bence ikiside ölmüştür ama gerçek olarak tabikide ilki uzaktan yerleştirilmiş bir makina ile çekilmiş diğeride photoshop :ehe: yani sonucta hem ölmüşler hemde yaşıyolar :DD
her neyse işte allah bizleri böyle şeylerden saklasın ama benim bu iki şey içinde yapacak ortam ve belkide cesaretim yoktur. kim isterki boğa tarafından kovalanmayı ve incecik bez parcasıyla bilmem kac yüz metre havada kalmayı :DD

MagNum

MagNum

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 1 2005, 11:54 AM
2. resimi ben çözemedim ya.. :wacko:
[post=182384]Quoted post[/post]​
bende 2. resimden anlamadım

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by MagnuM+Oct 2 2005, 12:52 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(MagnuM &#064; Oct 2 2005, 12:52 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Oct 1 2005, 11:54 AM
2. resimi ben çözemedim ya.. :wacko:
[post=182384]Quoted post[/post]​
bende 2. resimden anlamadım
[post=183023]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

2 resim galiba paraşütü acan mekanızmanın ceki halatları onlar komuş ama bir paraşüy aslında iki tanedir yani biri calışmazsa ikincisi devrede olur ben böyle biliyorum bencede bu adam a hiçbirsey olmamıştır

fcinar53

Üye
birincisinin birşeyi yoktur ama ikinciyi merak ettim acaba iki elinde onları tutarken bunu görüntülemek nasıl aklına gelmiş torunlarım dedesinin nasıl öldüğünü görsün diyemi acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt