Haber ABD deki satışlarda; Samsung İphone geçti.

Sponsorlu Bağlantılar

kadikoy

kadikoy

Üye
    Konu Sahibi
ABD deki satışlarda; Samsung İphone geçti.
ABD deki telefon satışlarınıdaki istatistik verileri ilginç;
Samsung %28.6
İphone %23
LG %17
ZTE %6.6
Alcatel %4.5
Huawei %1
Çinli üreticiler geri kalmış...

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6

Koradam

Üye
Samsung ABD pazarını aldıysa iş tamamdır :D Apple yine patent savaşı açar bu gidişle

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Haber için teşekkürler.
Başlıktaki ABD deki satışlarda; Samsung İphone'u geçti olursa daha doğru olur :)
Tabi sondaki noktanın da olmaması şartıyla.. :tebessüm:

Emre

Üye
Geç dedim geçti

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normal Bence Elma Baya YAklaşmiş

phasan

phasan

Üye
Haber için teşekkürler

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Luck Star

Luck Star

Üye
Samsung'u hiç olaya katmazsak Apple in düşüş yaşaması çok normal. Elle tutulur bir özellik eklenmiyor Tim Cook'a iPhone lara büyük değişiklik olarak ne yaptıniz dendiğinde apple watch demişti (beyin aranıyor). 3D touch zaten kullanan yol üstüne üstelik jailbreak ile iPhone 6lara da ekleniyor. Sürekli aynı cihazı fiyatı guncelleyerek sattığını artık herkes anlamaya başladı biraz geç olsa da.

0MG90

0MG90

Üye
Apple bi yenilikle geri gelmezse daha çok düşer. Ekranı büyüttüler, 3D Touch eklediler ama bunlar yeterli değil. Siri ve TouchID gibi yenilikler değil bana göre.

Şimdi iPhone 7'de suya dayanıklılık ve çift arka kamera olacak diyorlar ama bunlarda yenilik değil bana göre. Ama her zamanki gibi kendileri bulmuş gibi tanıtacaklar.

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos

MaxipmaN

Üye
sony nerde yahu :allalla:

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Kaynak eklense konuya daha iyi olur.

kadikoy

kadikoy

Üye
    Konu Sahibi
(sony nerde diyen ) haklı ,microsoft da listede yokmuş
yazan 2 firmayı bilerek yada bilmeyerek es geçmiş.
yukardaki toplam:80.7-100:19.3 bol 2 ye %9.65 sony ve mikrosoft olur.
kaynak:gsmarena.com idi

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Samsung her segmentte telefon satıyor, Apple sadece üst segment satıyor. Bu karşılaştırma yanlış olmuş, üst segmentte samsungun yeri yoktur.

• Beğen
Tepkiler: phasan
Luck Star

Luck Star

Üye
Samsung her segmentte telefon satıyor, Apple sadece üst segment satıyor. Bu karşılaştırma yanlış olmuş, üst segmentte samsungun yeri yoktur.
Sen bu dediğine kendini inandirdiysan tertemiz saf bir appleboysun :D s7 satışları için o değerler arttı. Apple da tam tersi 6s ile azaldı. Cool story bro.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Sen bu dediğine kendini inandirdiysan tertemiz saf bir appleboysun :D s7 satışları için o değerler arttı. Apple da tam tersi 6s ile azaldı. Cool story bro.

Bence 6s den cok iphone Se düşürdü satışları

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Aynen o daha büyük etken çünkü Apple ilk defa satışı azaldığı döneme denk geldi iPhone se. Sen kullanıcıyı keriz yerine koyup aynı kasaya farklı anakart ile satarsan böyle çekersin işte yavaş yavaş. Milleti soydu soğana çevirdi resmen. Kırılmaz ekran yok şu geçirmez yok ekran çözünürlüğünü düşük ama millet stabil diye alıyor :D boş arayüzde stabil menüde sağ sol yapmayı çok seviyor millet. Kaydır babam kaydır.

phasan

phasan

Üye
Aynen o daha büyük etken çünkü Apple ilk defa satışı azaldığı döneme denk geldi iPhone se. Sen kullanıcıyı keriz yerine koyup aynı kasaya farklı anakart ile satarsan böyle çekersin işte yavaş yavaş. Milleti soydu soğana çevirdi resmen. Kırılmaz ekran yok şu geçirmez yok ekran çözünürlüğünü düşük ama millet stabil diye alıyor :D boş arayüzde stabil menüde sağ sol yapmayı çok seviyor millet. Kaydır babam kaydır.

Ozamanlar stabil başka işletim sistemi yoktu millet ondan alıyordu artık ver aynı. Parayı istedigin stabil telefon al samsung olsun lg olsun Sony olsun artık her model de 2000 tl ve ustu ver stabil kullan iphone gerek kalmadı en cok sattığı dönem stabil diye sattı

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Anlamazlar ki iste halen alan var. Soruyorum neden alıyorsun diye stabil deme dedim o zaman ikinci eli değer kaybetmiyor dedi. 12 aydan fazla garantili 6 Pluslar 1400 den satılıyor sıfıri 3000+ idi ne değerinden bahsediyor bunlar :D ya bunlar kör ve saf ya biz kötü düşünüyoruz neyse herkes böyle güzel bir arayüzde keyfince özgür takılmasın zaten aklı olan alır kullanır basit düşünen elma alır kendini kısıtlar.

phasan

phasan

Üye
Anlamazlar ki iste halen alan var. Soruyorum neden alıyorsun diye stabil deme dedim o zaman ikinci eli değer kaybetmiyor dedi. 12 aydan fazla garantili 6 Pluslar 1400 den satılıyor sıfıri 3000+ idi ne değerinden bahsediyor bunlar :D ya bunlar kör ve saf ya biz kötü düşünüyoruz neyse herkes böyle güzel bir arayüzde keyfince özgür takılmasın zaten aklı olan alır kullanır basit düşünen elma alır kendini kısıtlar.

Diyer ülkeleri bilmem de türkiyede yarısından cogu markaya veriyor para zaten teknolojiden anlayanlar ya zengin yada iphone kullanmaz

seco_can_can

seco_can_can

Üye
bu tarz tartışmalar forumun kariyerini etkiliyor 2009 dan beri üyeyim son zamanlarda 1-2 yıldır yani bi tayfa apple bi tayfa samsung bu nedir anlayamadım bi atasözü var kargaya yavrusu şahin gözükür diye onun gibi kim hangi telefonu kullanıyor veya seviyorsa o iyidir boşa ahkam kesmeye gerek yok diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: yaytas, 0MG90, H.TOGAN ve 1 kişi daha

Üst Alt