Püf Noktası A7 2017 flash okumuyor yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
A7 2017 flash okumuyor yardım.
Arkadaslar 1900 tl degerinde telefon aldik fakat flash okumuyor. Bu sorun sadece bende mi var yoksa diger telefonlarda da var mi. Bu sorunu nasil cozebiliriz. Bu isin ustalarindan yorumlari bekliyorum. Tesekkurler...

MaxipmaN

Üye
flash player diyorsan desteği yok androidin, ben öyle biliyorum

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hocam otg desteğinin olduğuna emin misiniz ? Donanımsal olarak yoksa üstüne soğuk su için. Donanımsal olarak olup yazılımsal olarak yoksa rom vs ile aktif edilir.
Hocam şimdi epeyden baktım Otg desteği var. Kullandığınız kabloda flashta sorun olmadığına emin misiniz ? Eğer yoksa servise götürün yazılımla uğraşmayın . Yedeğini kesinlikle alın.
flash player diyorsan desteği yok androidin, ben öyle biliyorum
Google playde bir aralar yüklüyordum. 4.4.2 olan tblete . Niye olmasın ?

• Beğen
Tepkiler: hakan.620

MaxipmaN

Üye
Hocam otg desteğinin olduğuna emin misiniz ? Donanımsal olarak yoksa üstüne soğuk su için. Donanımsal olarak olup yazılımsal olarak yoksa rom vs ile aktif edilir.
Hocam şimdi epeyden baktım Otg desteği var. Kullandığınız kabloda flashta sorun olmadığına emin misiniz ? Eğer yoksa servise götürün yazılımla uğraşmayın . Yedeğini kesinlikle alın.

resmi destek 2012 de bitmişti destekleyen tarayıcılarla belki iş görür.

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
resmi destek 2012 de bitmişti destekleyen tarayıcılarla belki iş görür.
hocam tam olarak ne yapmam lazim yardımcı olur musunuz

hocam tam olarak ne yapmam lazim yardımcı olur musunuz??

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Androidin bu saçma sorunlarını hiç anlayamadım . Öncelikle kullandığınız kablonun ve flash belleğin çalıştığından emin olun. Flash bellekte biçimlendirme olayının düzgün olduğuna emin olun . Baktınız olmuyor yeni almışsınız mülteri hizmetlerini arayın . Sorunu anlatın . Yardımcı olurlar umarım . Servise falan götürmeyin müşteri hizmetlerinin yönlendirmesine göre davranın. Servisin işi müşteri hatası demek .
@Buğra hocam sen ne düşünüyorsun bu sorun hakkında ?

Buğra

Buğra

Admin
olayı anlamadım ben belirtmemişsiniz flash player olarak mı soruyorsunuz usb bellek mi ?

USB bellek ise farklı usb bellek takıp denediniz mi yada farklı otg dönüştürücü aparatı ile denediniz mi