A101 3 Mart Perşembe

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam 100 lira çok az ya 2. Ele yönelin :D

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
arkadaşlar biz aldık cihaz iyi bi sıkıntı yok malzeme kalitesi tasarımı güzel yanları metal arka kapagı plastik intel işlemci kullanılıyor 2015de çıkan işlemciyi kullanıyor 4 çekirdek mali 450mp4 gpu var 1 gb ddr3 ram var ekran kalitesi kameralarıda eh işte ama bir elite kullanıcısı olarak ekranı kamerası kötü bence benim telle oranla hızda düşük
arkadaşlar biz aldık cihaz iyi bi sıkıntı yok malzeme kalitesi tasarımı güzel yanları metal arka kapagı plastik intel işlemci kullanılıyor 2015de çıkan işlemciyi kullanıyor 4 çekirdek mali 450mp4 gpu var 1 gb ddr3 ram var ekran kalitesi kameralarıda eh işte ama bir elite kullanıcısı olarak ekranı kamerası kötü bence benim telle oranla hızda düşük

ugursahanlar

Üye
Hometech t100 tabletten bugün bende aldım a101 den wifi arada gidip geliyor ve diğer odalardan zor çekiyor sizde de aynın sorun var mı ? yarın iade veya değişim yapacağım.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
bizde öyle bir sorun yok gayet iyi çekiyor bilmiyorum bizdemi iade etsek ama küçük kız durmuyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Bu tablet benimde ilgimi çekti ya.

Bende 10.1 inç, Android 5 Lollipop işletim sistemli tablet arıyorum. Bulsana. :D
Hacı dayı sana bulmam mı? Çok iyi değil ben olsam almam daha iyileri bulunur bence ama bak istersen
Hepsiburada da polypad-q10-16gb

byAndroid

byAndroid

Üye
buluruz sana hacı dayı . Az sonra Telefon konusu açacam burdakilerinde fikirlerini almak isterim