A101 3 Mart Perşembe

Sponsorlu Bağlantılar

ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
A101 3 Mart Perşembe
Arkadaşlar Selam,
A 101'in 3 Mart indirimlerinde benim dikkatimi çeken T100 adlı Hometech marka ürünün 199 TL ye düşmesi bence alınması mantıklı bir ürün. O fiyat aralığında özellikleri gayet iyi. Özellikleri şu şekilde belirtilmiş;
• 10.1 ‘’ 1024*600 Tn Panel
• Intel SoFIA x3-C3230 RK QUAD CPU @1.2GHz
• 1GB DDR3 RAM
• 8GB Dahili Hafıza
• 32GB’a kadar artırılabilir harici MicroSD desteği.
• 0,3MP Ön ve 2MP Arka Kamera
• Android 5.1 Lollipop İşletim Sistemi
• BT 4.0
• MicroUSB 2.0 Portu
• WiFi, 802.11 b/g/n WLAN
• 6000mAh Lityum Batarya

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
en son a101 den bir tablet aldım, 4.000mah batarya var yazıyordu, 7" ekran 1 saat gidiyordu şarj. Servis zaten dağ başında. Uğraşmak isteyen alsın.

ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
en son a101 den bir tablet aldım, 4.000mah batarya var yazıyordu, 7" ekran 1 saat gidiyordu şarj. Servis zaten dağ başında. Uğraşmak isteyen alsın.
servise ben götürmüycem sonuçta inş servislik bir durumu olmazda. Hangi markaydı aldığın ?

esin22

Üye
Merhaba ürün benim ilgimi çekti fiyatı baya uygun facebook twitter için falan kullanmak istiyorum biraz daha bekleyip başka bir şey mi alsam? Daha ucuzlar mı acaba bu ben daha önce a101den bişey almamıştır bişey olursa garantisi falan var mıdır? biliyor musunuz? Nasıl işliyor?

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
19.95 e Hı-Level marka 4400 mAh taşınabilir şarj cihazı var. O alınabilir.

ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
Abi bu hometech marka tablet sen hi-level'den ne almıştın? taşınılabilir şarj aleti baya iyi evet ücret. Garantisi Hometech'e yine sadece iadesi A101'e olur sanırım. Sosyal medya için bence iyi yeter.

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Tablet te gerçekten bilindik markadan şaşmayın. 300 liraya sırf f/p diye Reeder aldık elimizde patladı.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
ayfon6geldimi

ayfon6geldimi

Üye
    Konu Sahibi
Abi reeder dan memnun olan duymadım zaten sen olsan bir ilk olurdu sanırım.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

esin22

Üye
ben alıcam bulabilirsen bir kaç yerde daha okudum herkes çok memnunmuşşş :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Millet memnunsa alın hacı. İyidir o zaman

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
  • Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
O zaman reklam hacı almayın :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Markasız Cihazlar Sıkıntı Bence

JustWatch34

JustWatch34

Üye
  • Beğen

esin22

Üye
Ya ben bu tabletle ilgili olarak bilgi almak için açtım yoksa forumlarda öyle takıldığım falan yok . Ama ziyaretçi olarak yazılmıyo ben napıyim? Açan arkadaşta belki gerçekten reklam yapmak için açmıştır bilemem.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
şaka mısınız ya aynı özellikte lenovo felan alın 350 liraya emin olun daha çok kar edersiniz :D :D :D :D

reklam kokan hareketler gibi almayın abi şu marketlerden şöyle ürünler

• Beğen

esin22

Üye
Peki benim teknolojiyle aram pek yok ama şimdi bu tablet çok mu kötü ben anlamadım. 150 lira da günün sonunda az para değil öyle sosyal medya da takılmalık bişey için ben mi çok cimriyim herkesin mi çok parası var anlamadım ki.

byAndroid

byAndroid

Üye
Hacı dayılar bütçe verin ben size tablet buluyum