9320 Curve Önerir misiniz?

• 14 Ekim 2012
  • 1622 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefon güzel fakat diğer curve serilerindeki gibi tuş takımının sağa sola oynaması problemi varmış. Alınır mı sizce?

Yazan: hbariscevik
  2. 9700 Al

3. Sıfır almak istiyorum hocam

4. guncel

5. Vallahi curve 8520 tavsiye ederim.kullanmasını bılırswn vaZgecemezsın.tohch 9860 aldım inan curve yânımdan ayıramiyorum...

6. bende 9320 - 9360- 9780 arasında kaldım. 9780 bayağı eski bir telefon diğerleri yeni çıktığı için kararsızım. sizce hangisini almalıyım

7. 9360 veya 9780 iyidir.Eskiliğine bakma :D 9780 çoğu yeni çıkan modellerden üstün özelliklere sahip.Bence 9360'ı incelik ve OS7 yazılımı bakımından tercih edebilirsin.

8. 9320'yi ben aldım daha 6 gün oldu.Telefondan memlunun 8520 göre çok iyi kamerası var.Flaşlı falan çok iyi.İnternettede bi yamuğunu görmedim.Açtım dizimag'i dizi izliyorum anla yani.Tuş takımında sorun yok telefonun.Yeri geldimi e-kitap okuyorum.Ses konusundada iyi.Hoş cihaz alınabilir cihaz tavsiye ederim.

9. size birkaç sorum olacak..
    1. şarjı kaç gün gidiyor ?
    2. bis paketi kullanmadan neti kullanabiliyormusun ?
    3. internet hızı nasıl ?

10. Şarj kullanıma baglı ama bana 1 gün yetıyor.Zaten bu telefonlardanda 2 gün gitmesini bekleyemessin yani internete giriyorum, film izliyorum ve müzik dinliyorum.

Bis paketi olmadan wifi ile giriyordum.
    Telefonde 3G hızında ınternet var yani iyi

11. ​Bu BİS paketi hakkında bir şey sormak istiyorum.Benim şu an Turkcell'de sınırsız internetim var.Blackberry cihazlarda ben bu interneti kullanamıyor muyum ? Bis mi gerekli illa ki ?

12. bildiğim kadarıyla yok.Yani wifi ile internete baglanabılırsen neden ınternet paketıylede baglanamayasın ki ?

13. peki birkaç şey daha sorucam
    1. bis paketi olmadanda mms gönderip alabiliyormuyuz
    2. blackberryler dinleniyormuş diye duydum böyle birşey varmı
    3. alıp pişman olurmuyum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/10/2018 - 20:01