9320 Curve Önerir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hbariscevik

Üye
    Konu Sahibi
9320 Curve Önerir misiniz?
Telefon güzel fakat diğer curve serilerindeki gibi tuş takımının sağa sola oynaması problemi varmış. Alınır mı sizce?

ismuail

ismuail

Üye
9700 Al

hbariscevik

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır almak istiyorum hocam

hbariscevik

Üye
    Konu Sahibi
guncel

kdgd_serdar

Üye
Vallahi curve 8520 tavsiye ederim.kullanmasını bılırswn vaZgecemezsın.tohch 9860 aldım inan curve yânımdan ayıramiyorum...

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
bende 9320 - 9360- 9780 arasında kaldım. 9780 bayağı eski bir telefon diğerleri yeni çıktığı için kararsızım. sizce hangisini almalıyım

kuzeyfirtinasi

kuzeyfirtinasi

Üye
9360 veya 9780 iyidir.Eskiliğine bakma :D 9780 çoğu yeni çıkan modellerden üstün özelliklere sahip.Bence 9360'ı incelik ve OS7 yazılımı bakımından tercih edebilirsin.

lg1967

lg1967

Üye
9320'yi ben aldım daha 6 gün oldu.Telefondan memlunun 8520 göre çok iyi kamerası var.Flaşlı falan çok iyi.İnternettede bi yamuğunu görmedim.Açtım dizimag'i dizi izliyorum anla yani.Tuş takımında sorun yok telefonun.Yeri geldimi e-kitap okuyorum.Ses konusundada iyi.Hoş cihaz alınabilir cihaz tavsiye ederim.

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
9320'yi ben aldım daha 6 gün oldu.Telefondan memlunun 8520 göre çok iyi kamerası var.Flaşlı falan çok iyi.İnternettede bi yamuğunu görmedim.Açtım dizimag'i dizi izliyorum anla yani.Tuş takımında sorun yok telefonun.Yeri geldimi e-kitap okuyorum.Ses konusundada iyi.Hoş cihaz alınabilir cihaz tavsiye ederim.

size birkaç sorum olacak..
1. şarjı kaç gün gidiyor ?
2. bis paketi kullanmadan neti kullanabiliyormusun ?
3. internet hızı nasıl ?

lg1967

lg1967

Üye
Şarj kullanıma baglı ama bana 1 gün yetıyor.Zaten bu telefonlardanda 2 gün gitmesini bekleyemessin yani internete giriyorum, film izliyorum ve müzik dinliyorum.

Bis paketi olmadan wifi ile giriyordum.
Telefonde 3G hızında ınternet var yani iyi

Dumbledore

Dumbledore

Üye
​Bu BİS paketi hakkında bir şey sormak istiyorum.Benim şu an Turkcell'de sınırsız internetim var.Blackberry cihazlarda ben bu interneti kullanamıyor muyum ? Bis mi gerekli illa ki ?

lg1967

lg1967

Üye
bildiğim kadarıyla yok.Yani wifi ile internete baglanabılırsen neden ınternet paketıylede baglanamayasın ki ?

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
Şarj kullanıma baglı ama bana 1 gün yetıyor.Zaten bu telefonlardanda 2 gün gitmesini bekleyemessin yani internete giriyorum, film izliyorum ve müzik dinliyorum.

Bis paketi olmadan wifi ile giriyordum.
Telefonde 3G hızında ınternet var yani iyi

peki birkaç şey daha sorucam
1. bis paketi olmadanda mms gönderip alabiliyormuyuz
2. blackberryler dinleniyormuş diye duydum böyle birşey varmı
3. alıp pişman olurmuyum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt