Telefon Tavsiyesi 930 mu 1520

Sponsorlu Bağlantılar

lost68

lost68

Üye
1520 tabiki de

Lumia 525 ile mesaj gönderildi.

Rainesto

Rainesto

Üye
ekran büyüklüğü sıkıntı degilse 1520

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
kullanım amacım oyun oynamak nette gezinmek bol bol fotoğraf çekmek :D 930 dememin sebebi belki türkiyedede satışa sunarken yanında bir çok hediye verirler :D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
kullanım amacım oyun oynamak nette gezinmek bol bol fotoğraf çekmek :D 930 dememin sebebi belki türkiyedede satışa sunarken yanında bir çok hediye verirler :D
O dediğine sen inanıyor musun? Bizim Türkiye de kutunun içini açıp kuru kuru telefon verirler utanmasalar. Şarj usb kablo ve kulaklığı içinde ayrıca para ödemek zorunda kalırsın:kop2::kop2:

• Beğen
Tepkiler: goktas19
nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
O dediğine sen inanıyor musun? Bizim Türkiye de kutunun içini açıp kuru kuru telefon verirler utanmasalar. Şarj usb kablo ve kulaklığı içinde ayrıca para ödemek zorunda kalırsın:kop2::kop2:
inanmıyorum o yüzden belkilerle konuşuyorum :D ne bilim insanın iyimser tarafı rahat durmuyor :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Kesinlikle 1520.

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
birazdan 1520 siparişi vereceğim 4 sorum olucak kullanan arkadaşlara 1 hangi renk aldınız 2 fotoğraf çekimlerinden memnunmusunuz gündüz gece belirtirseniz sevinirim 3 nerden aldınız 4 telin ilk şarjını kaç saat tuttunuz

dark_13

Üye
1520:spr

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
1. Siyah
2. Gündüz çekimleri de gece çekimleri de çok iyi. Özellikle kumlanma sorunu hiç yaşamadım ki 920 kullanırken yaşamıştım
3. İstanbul Çapa Avea'dan aldım. Yanında kablosuz şarj kiti vermişlerdi. Bir de sanırım 1520 ile verilen kılıf verdiler.
4. İlk şarjı telefonun mevcut şarkı boşaldıktan sonra sanırım 5-6 saat civarında yapmıştım.

Şimdiden hayırlı olsun :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Beyaz resimler iyi bimeks bittikten sonra sabaha kadar şarj ve ilk iki ûç kez şarjı komple bitirdim

braayn

braayn

Üye
siyah veya sarı almanı tavsiye ederim.ben 2.el sahibinden aldım 2 aylık telefondu.kamera çok iyi ama halen 8.1'in azizliği var sarımtırak çektiği oluyor.Gece çekimleride oldukça iyi cyanla daha iyi olacak.

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar büyük ihtimalle 930 alıyorum gibi şu bıçak ile fruit ninja oynan videodan sonra :D

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
karar senin tabiki hayırlı olsun

enterneoll

enterneoll

Üye
wp cihaz alınacaksa tek cihaz var 1520 çok güzel özellikleri var

Üst Alt