920

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu daitmayin. :zzz:

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 ye gecmem s3 kullandigim icin de iPhone 5 ve 920 olabilir :hmmm Yurtdisindan 5 gelmesini bekliyorum ama 920 de ayri guzel :ehe

PriZm

PriZm

Üye
Note 2 ye gecmem s3 kullandigim icin de iPhone 5 ve 920 olabilir :hmmm Yurtdisindan 5 gelmesini bekliyorum ama 920 de ayri guzel :ehe

Bence sen 5 yada 5s al.Hem sistemi biliyorsun hemde tweakları.Ve uygulama bolluğu olduğundan kolay kolay sıkılmazsın.

Kerim.

Kerim.

Üye

İphone5 o zaman.
920 benimde hevesim var farkli bi deneyim icin ama insan sıkılır o telefon ve sistemle

- - - Eklendi - - -

Telefon banamısın demiyor :ehe

Sadece uygulamayi acip hemen home tusuna basmissin galiba:D gta vc bende 150mb ram yiyordu:D

PriZm

PriZm

Üye
Gta vice city işlemi calısan uygulamalarda gözükmüyor.ilginç

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi

Bence sen 5 yada 5s al.Hem sistemi biliyorsun hemde tweakları.Ve uygulama bolluğu olduğundan kolay kolay sıkılmazsın.

İos tweaklerini adim gibi biliyorum o derece :D evet ama her ne kadar cok da begensem su an 5 almak biraz daha mantikli. :) ama unv ye giderken yeni ve daha guzel bir wp8 li cikarsa onu dusunebilirim :evet: :ehe bu arada siyah iphone 5 i de ilk kez elime aldim ya bir tasarim bu kadar mi guzel olur ya super bir tasarimi var ggercekten :aha: 920 nin tasarimini da yabana atmamak lazim yalniz :pro:

PriZm

PriZm

Üye
Bende Note 2 nin tasarımını beğeniyorum.Titanyum gri rengi harika.gerçek titanyum gibi :ehe

sınıftaki arkadaşlar bayıldı zaten :ehe

PriZm

PriZm

Üye
Bu arada hazır sende S3 varken bir soru sorayım :ehe

S3 lerde müziğin temposuna göre titreşim varmış.Note 2 lerde nereden acılıyor bu ? :D

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada hazır sende S3 varken bir soru sorayım :ehe

S3 lerde müziğin temposuna göre titreşim varmış.Note 2 lerde nereden acılıyor bu ? :D

Öyle bir özellik mi varmış :hmmm ben 4 aydir bu cihazı kullaniyorum oyle bir ozellik ne gordum ne de duydum :D

PriZm

PriZm

Üye

Öyle bir özellik mi varmış :hmmm ben 4 aydir bu cihazı kullaniyorum oyle bir ozellik ne gordum ne de duydum :D

S3 lerde ayarlarda ses menüsünde otomatik dokun diye bir seçenek varmış note 2 de öyle birşey yok :ehe

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Muzik kasiyo lan :D

PriZm

PriZm

Üye
:zuhaha: FAIL :zuhaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt