9 Nisan 2013 / N11.com 'da Samsung Galaxy S3 16 GB Sadece 999 TL

Sponsorlu Bağlantılar

slymnpmk

slymnpmk

Üye
    Konu Sahibi
9 Nisan 2013 / N11.com 'da Samsung Galaxy S3 16 GB Sadece 999 TL

Samsung Galaxy N1700 Note II = 1339
Samsung Galaxy S3 (Beyaz,Mavi,Siyah) = 999

Web sitesi yeni açıldı. Doğuş Holding'e aittir. İçiniz rahat olsun.

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi bir firmaymış. Bana attığı maili tam olarak aktarıyorum.

Değerli Müşterimiz; Tarafımıza gönderdiğiniz mesaja geç cevap verdiğimiz için sizlerden özür dileriz. Tarafımıza ulaşan tüm siparişlerin ürün çıkışı gerçekleştirilecektir. Tarafımıza gelen sipariş yoğunluğu nedeni ile ürün gönderimlerinde gecikmeler yaşanmıştır ve tüm müşterilerimizin ürün çıkışları sipariş sırasına göre yapılacaktır . Anlayışınız için teşekkür ederiz… Cevap Veremediğimiz diğer sorularımızın yanıtı 1)Ürünler Ne Garantisinde ? Ürünlerimiz 2 yıl MEDCELL Garantisindedir. 2)Ürünün ithalatçı firması kimdir ? Ürünlerimizin Resmi ithalatı MEDCELL Tarafından yapılmaktadır. 2) Arıza Olması Durumunda Kim İle irtibata Geçmeliyiz ? Üründe herhangi bir arıza olması durumunda MEDCELL Teknik servisi ile irtibat kurmanız gerekmektedir. 3)MEDCELL Teknik servisi nerededir. MEDCELL Teknik servisimiz İSTANBUL ili içerisinde bulunmaktadır. 4)Herhangi bir arıza durumunda ne yapmalıyız. Üründe herhangi bir arıza olması durumunda cihaza MEDCELL bakmaktadır. Arıza söz konusu olması durumunda cihazınızı İSTANBUL ilgili teknik servis şubesine göndererek sorununuzu giderebilirsiniz.İl dışı gönderimlerde kargo ile gönderim yapılmaktadır. Kargo ücreti MEDCELL tarafından karşılanmaktadır. 5)Ürünler orijinal mi? Ürünlerimiz orijinaldir. Fabrika çıkışlıdır ve bandrolü bulunmaktadır. 6)Ürünlerin Menşei Neredir ? Ürünlerimiz korea Vietnam ve chine olarak değişmektedir.

blastx

blastx

Üye
siteyi bende inceleme fırsatı buldum insan doğoş holding deyince ister istemez güvennmek istiyor ama birde siteye girince tamamen fiyasko benim gördüğüm kadarı ile bu site diğer sitelerin reklemanı yapıyor yani diyelim ki s3 cep telefonu indirimci.com da satışta olduğunu varsayalım n11 indirimcideki bilgileri alıp yayımlıyor sanki kendisi satıyormuş gibi halbuki siz indirimci.com dan almış oluyorsunuz ve satışı yaptırtan sitenin garanti şartlari geçrli oluyor üstelik bir çok üründe disbiritör garantisi bulunmuyor vasat bir sistem bence bilindik sitelerden şaşmamak gerek

• Beğen
Tepkiler: slymnpmk
blacktalon

blacktalon

Üye
Bisbiritor :)

calypso16

calypso16

Üye
aynen başka sitelerin adları yazıyor ürünlerde

grantellis

Üye
I was looking for the galaxy deals since a long time ,thx mate!!

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
639 liraya kadar düştüğünü gördüm. Sürekli fiyatları değişiyor ve ne kadar güvenilir hiçbir fikrim yok

blastx

blastx

Üye

Samsung Galaxy N1700 Note II = 1339
Samsung Galaxy S3 (Beyaz,Mavi,Siyah) = 999

Web sitesi yeni açıldı. Doğuş Holding'e aittir. İçiniz rahat olsun.

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi bir firmaymış. Bana attığı maili tam olarak aktarıyorum.

Değerli Müşterimiz; Tarafımıza gönderdiğiniz mesaja geç cevap verdiğimiz için sizlerden özür dileriz. Tarafımıza ulaşan tüm siparişlerin ürün çıkışı gerçekleştirilecektir. Tarafımıza gelen sipariş yoğunluğu nedeni ile ürün gönderimlerinde gecikmeler yaşanmıştır ve tüm müşterilerimizin ürün çıkışları sipariş sırasına göre yapılacaktır . Anlayışınız için teşekkür ederiz… Cevap Veremediğimiz diğer sorularımızın yanıtı 1)Ürünler Ne Garantisinde ? Ürünlerimiz 2 yıl MEDCELL Garantisindedir. 2)Ürünün ithalatçı firması kimdir ? Ürünlerimizin Resmi ithalatı MEDCELL Tarafından yapılmaktadır. 2) Arıza Olması Durumunda Kim İle irtibata Geçmeliyiz ? Üründe herhangi bir arıza olması durumunda MEDCELL Teknik servisi ile irtibat kurmanız gerekmektedir. 3)MEDCELL Teknik servisi nerededir. MEDCELL Teknik servisimiz İSTANBUL ili içerisinde bulunmaktadır. 4)Herhangi bir arıza durumunda ne yapmalıyız. Üründe herhangi bir arıza olması durumunda cihaza MEDCELL bakmaktadır. Arıza söz konusu olması durumunda cihazınızı İSTANBUL ilgili teknik servis şubesine göndererek sorununuzu giderebilirsiniz.İl dışı gönderimlerde kargo ile gönderim yapılmaktadır. Kargo ücreti MEDCELL tarafından karşılanmaktadır. 5)Ürünler orijinal mi? Ürünlerimiz orijinaldir. Fabrika çıkışlıdır ve bandrolü bulunmaktadır. 6)Ürünlerin Menşei Neredir ? Ürünlerimiz korea Vietnam ve chine olarak değişmektedir.
üşenmeyip konunun üzerine gitmeniz beni çok mutlu etti :) allah razı olsun :)

Telemarines

Üye
Büyük bir yapılanmanın internet üzerinden alışveriş yapabileceği bir site açması hoş, ancak Anasayfada farklı ürün içeriğinde farklı fiyatlara çok fazla rastladım. Bu doğuş holdingin müşteri çekebilmek adına yaptığı bir çalışma olsa gerek, yinede n11 sonuç olarak bir holding sitesidir, TV reklamı yapabilen nadir AVS 'lerinden biri. Tebrikler

surur

Üye
s3 mini 700 tl s3 ise 1000 tl ben aldım

fk555897

fk555897

Üye
S3'ün fiyatı baya bir ucuzlamış. 3-4 ay önce S3'ün fiyatı 1500-1600 TL civarındaydı,

Üst Alt