Satılık / Takas Acil Samsung Galaxy S3 16 GB İzmir 725 TL Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
Acil Samsung Galaxy S3 16 GB İzmir 725 TL Oldu
Arkadaşlar özelliklerini yazmama gerek yok diye sanıyorum.06.02.2013 Tarihinde ÖzŞanaldan alınmıştır. İzmirden satılıktır. Öncelikli tercihim Elden İzmirden Cihazım Romlu rootlu cihazı Onları kaldırdım şuan stock ( orjinal) rom vardır. İsteğe göre rootlayabilirim. Spigen kılıf orjinal faturasıda var görebilirsiniz. Flip cover kılıfıda vardır. Telefonun Sağ üst çerceve tarafında hafif ezik vardır. Kimsenin vaktini alıp kandırmak istemem makro çekim ile ışıklı ortamda gösterebileceğim kadar gösterdim, kapsız uzaktan belli olmuyor yakından bakınca belli oluyor kap ile belli olmuyor, kimsenin bunu kullanarak fiyat kırmasını istemiyorum. Teknoeksper Garantilidir. Ekranında toz parçası kadar bile çizik yoktur. Amacım Androidden sıkıldım İos kullanmak istiyorum o yüzden satıyorum Düşük modeller ve Android telefonlar için takas yoktur. Öncelikle İphone 5 ve sonra 4S ile takas düşünüyorum cihazlar kutulu faturalı cihazlar olmalı ve İzmirden olmalıdır. Mesaj ile ulaşabilirsiniz Fiyatı 3ü 5i orada konuşuruz. Kulaklığında sağ kulaklıkta çok çok hafif temazsızlık vardır gidip geliyor uğraşmak istemedim zaten kulakiçi kulaklık kullanamıyorum garantiye yollayıp değiştirebilirsiniz. Çünkü kulaklıkta aşınma vs vs yok.
Verilecekler
-Samsung Galaxy S3
-Orjinal Kulakiçi Kulaklığı
-Spigen Kılıf ve Flip Cover kılıf
-Şarj Aleti
-Kutu, fatura ve belgeler

Fiyat: 725 TL'dir.
Forumdan Mesajla ulaşabilirsiniz.

Resimler:

İsteyenler Sahibinden.com'danda ulaşabilir ilan aktif olunca İlan No: 148254897Güncel Lumia 925 ilede takas olabilir. Konu güncel pazarlık payi vardır

Son düzenleme:

sinan627

sinan627

Üye
İphone 5 ile takas yapabilecegine inanabiliyor musun?

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
AHKE

AHKE

Üye
bende s3 bkcktm 2.el ocagın sonunda izmir k.baglarda oturuyorum ozamana kadar satmazsan iletişime geçerim seninle

• Beğen
Tepkiler: LordSeco35

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
satıldı konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...